Reigns: Game of Thrones Full İndir (v15.04.2020) Oyun indir

REIGNS: Thrones Free indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. REIGNS: Tahtların oyunu Ödüllü HBO® TV Serisi Thrones® oyununu ve Smash-hit Swipe 'emsing serisi, Nerial ve Devolver Digital'den itin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Nerial

Publisher: devolver digital

sürüm tarihi: 18 Eki, 2018

tür: rpg, macera, strateji

REIGNS: Thrones oyunu, Thrones®'in ödüllü HBO® TV dizisi oyununun varisi ve Smash-hit Swipe 'emsing serisi, Nerial ve Devolver Digital'den itibaren hüküm sürüyor. Melisandre'nin ateşli vizyonları sayesinde, demir tahtını Cersei Lannister, Jon Snow, Daenerys Targaryen olarak talep edin ve yedi krallığın karmaşık ilişkilerini ve düşman gruplarını dikkatlice gezinmek için daha fazlası. Siyasi rakipleri aşmak ve Fickle Bannerman'ınızdaki sızdırmaz cazibe kurmak için acımasız taktikler kullanın. Saltanatınızı uzatmak için insanların dengesini ve iyiliğini koruyun, bir gün, gelecek kışın dehşetini yaşayın.

Zorlu bir oyuncu: Demir Tahtından Cersei Lannister, Jon Kar, Daenerys Targaryen, Tyrion Lannister, Sansa Stark ve daha fazlası olarak kuralı. Her kral ile kraliçe arasında değişim Hikayelerine özgü zorluklarla ve gizemlerle yüzleşmek için kilidiniz.

Westeros halkı halkından aktif olmayan hoş ve öngörülemeyen talepleri duyduğunuzda, Yedi Krallığın kaderini sonsuza dek değiştirmek için sola veya sağa kaydırın. Belirli bir karakter hainleşirse, Majesteleri'nizi endişelerinizle engellemek için yarıya kadar kartlarını yırtın - ancak hangi maliyette?

Reenvision Westeros: Melisandre'nin vizyonları oyun alanınızdır ve demir tahtına oturacak olanların birçok kaderini hayal etmek için TV dizisinin ötesine uzanır. Sansa Stark'un Jaime Lannister'la evlendiyse, Baelor'un büyük kutusunu Cersei olarak yeniden inşa edin ya da yedi krallığın yolunu keşfedin.

Regal Mini Oyunlar: En güçlü yöneticilerin bile endişelerini bir kenara koymaları ve şimdi ve sonra daha önemsiz konulara katılmaları gerekir. Jousting'den Tavern Brawls'a kadar, bu dikkat dağıtıcılar sonucu olmadan değil!

Bir Grander REIGNS: REIGNS serisinin hayranları, sadece bildiğiniz hikayeleri geri almayan, ancak kabuğunuzda yeni maceralar yaratmanızı sağlayan en büyük, en derin girişten memnun olacaktır.

İkonik Soundtrack: Westeros'un kaderine ve arazinizde bulunanlar, Ramin Djawadi tarafından HBO serisinin yükselen skoruna koyun.

Minimum: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Pentium D 830 (2 * 3000) veya eşdeğeri Bellek: 1 GB RAM Grafikler: GeForce GT 610 (1024 MB) veya eşdeğeri Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
188
TELİF HAKKI İHLALİ