Relativity Full İndir Oyun indir

görelilik full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Görelilik dünyanızı baş aşağı çevirir. Kavisli yüzeyler ve merdivenler, yerden, duvarları yukarı ve tavanların arasında yürümenizi, yerçekimi değiştirmenizi ve size bir bütün sunmanızı sağlar ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: tomcgames

Publisher: tomcgames

sürüm tarihi: 24 Ağu, 2016

tür: eylem, macera, vr

Görelilik dünyanızı baş aşağı çevirir. Benzersiz oyun, zeminden, duvarları yukarı ve tavanların arasında yürümek, yerçekimi kaydırmak ve size yepyeni bir bakış açısı vermek için eğri yüzeyler ve merdivenler kullanmanızı sağlar!

Görelilik, HTC VIVE için yerden yapılır. Hareket kontrolörlerini kullanarak serbestçe hareket edin ve dünyayla değiştirin.

Anahtar fetürleri: Çevrenizi keşfetmek için eksiksiz bir özgürlük: Kısıtlamalar olmadan, katlardan bir dizi ortamı keşfetmek için katlardan duvarlara ve tavanlara gidin. Çevreyi TRANFORM: Asansörler, köprüler, kapılar ve peyzajın büyük bölümleri bu gizemli dünya boyunca yeni yollar oluşturmak için hareket ettirilebilir. Bu garip toprağın sakinleri ile ilgili olarak, katil robotlar, yüzün sarılma yengeçleri, ejderhaların tümü yolda duruyor. Bazıları manzarayı hareket ettirerek kaçınılabilir, diğerleri gizli ya da belki de onlarla başa çıkmak için bir lazer tabancasını tutacaksınız. Teleporters tarafından bir araya getirilen alanlarda inşa edilen bir dünyanın tadını çıkarın. Birçok alan, kendi yolunuzu seçme özgürlüğünü veren çoklu teleport içerir. Kontrolleri tatınıza uyacak şekilde özelleştirin: Rahat bir deneyim için ışınlama arasında, veya daha rulo bir coaster için TrackPad kontrolleri arasında, katlardan duvarlara aktarırken daha rulo bir coaster hissedin.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel i5-4590 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 970 Depolama: 300 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel i7-4770 Bellek: 16 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX980 TI
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
135
TELİF HAKKI İHLALİ