Repentant Full İndir Oyun indir

Tövbe eden full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tövbe eden - oyun dramatik bir nokta ve amp; amp; geçmişinin günahları için atlamaya çalışan bir suçlu hakkında macera tıklayın ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Anate Studio

Yayıncı: Anate Studio

sürüm tarihi: 9 Ağu, 2018

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Tövbe edici dramatik bir nokta ve amp; El boyamalı sanat ile macera oyunu tıklayın.

Tecrübeli Ceza Oliver, ailesinin acı çektiği korkunç işlerden sonra güçlü bir pişmanlıktan muzdarip başlar. Eski karısı ile ilişkileri geri yüklemek için başarısız girişimler, durumunu ve alkol bağımlılığını daha da kötüleştiriyor.

Küçük bir dükkanda bir gün, genç bir kız tarafından işlenen bir soygunun tanık oluyor. Şu anda, başka bir kişiye yardım ederek günahları için Atone olma fırsatı buluyor. Ama kim gerçekten yardıma ihtiyacı var ve kurban kim? Görülmeye devam ediyor.

Tövbeci, küçük uçurtma oyununa kısmen bir devamıdır, ancak küçük uçurtmalara aşina olmayan bir kişi tarafından oynanabilir.

Özellikler

Anahtar fetürleri: Zorlu bulmacalarla atmosferik elle boyalı yerleri keşfedin Beklenmedik bir son ile ilgi çekici bir hikayenin tadını çıkarın Abstracode ve tam İngilizce ses oyuncusu ile inanılmaz bir film müziği dinleyin

Minimum: OS: Windows XP ve UP İşlemci: 1 GHz ve Yukarı Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 9500 GT (512 MB) veya Radeon HD 6450 (512 MB) DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 700 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
211
TELİF HAKKI İHLALİ