Resynth Full İndir Oyun indir

resynth full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Synth - Rahatlayın, Remix ve Remix, Minimal Musical Pozzler.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: polyphonic LP

Publisher: polyphonic LP

sürüm tarihi: 27 Eyl, 2018

tür: bulmaca

Rahatlayın, Remix ve Minimum bir müzikal bulmacayı, Synth ile geri yükleyin. Ritimleri çözün ve müzikleri ücretsiz ayarlamak için olukları iyileştirin. Odakları sesler arasındaki uzayda bul ve bir görkemli Sonic Soundscape'a rengini ve uyumunu iade edin.

Kendinize sorun - harika bir bulmaca sesi neye benziyor?

Oyunda gördüyseniz, editörde yapabilirsiniz, sonra anında oynayabilirsiniz! Bu tamamen özellikli araç, kendi harika döngülerinizi ve kuruşlarınızı oluşturmanıza olanak sağlar. Buhar atölyesi entegrasyonu ile yakında geliyor, yarattıklarınızı dünyayla paylaşabileceksiniz!

Polifonik LP, müzik ve dijital oyun arasındaki sınırları keşfeden oyunlar oluşturur. Merkezi Beautiful Melbourne, Avustralya'da, projelerimiz birden fazla platformda zorlayıcı deneyimler oluşturmak için tasarlanmıştır. Kurucular Sam Izzo (@bananaboysam) ve Andrew Trevillian (@tres_villain), mavi dil eğlence, ödüllü de blob üzerinde çalışırken önceki bir hayatta bir araya geldi.

Anahtar fetürleri: Sinestetik bir deneyim: Bulmacayı duyun, ritimlere bakın, ses manzaralarından gelin. Müziği yaparsınız: Remix Basınçlı döngüler Analog Sentin ve Thumping Bas. Yolunuzu oynayın: Zaman ayırın ya da bonus zorluklarını deneyin - Seçim sizindir. Müzik kütüphanesi: 72 şaşırtıcı seviye, 72 benzersiz elektronik oluk anlamına gelir. Karışımı genişletin: taze vuruşlarla dolu ekstra seviye paketler ve yakında yeni bulmacalar. Mükemmel senkronizasyon: Steam Cloud'u kullanarak tüm makinelerinizdeki ilerlemeyi senkronize edin. DIY: Bulmaca editörümüzde kendi parçalarınızı oluşturun!

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/10 (32-bit veya 64-bit) İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: 1366 x 768, Intel HD 4000 GPU DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ses kartı: gerekli

Önerilen: OS: Windows Vista / 7/8/10 (32-bit veya 64-bit) İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: 1920 x 1080, NVIDIA veya AMD GPU DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ses kartı: gerekli
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
158
TELİF HAKKI İHLALİ