Retro Classix: Two Crude Full İndir Oyun indir

Retro Classix: İki ham full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Retro Classix: İki Ham - Bu renkli arcade klasik, Amerikan hükümeti tarafından kiralanan bir ya da iki paralı asker olarak oynayın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: veri doğu

Publisher: Ziggurat, 612 oyunları

Çıkış Tarihi: 2 Mar, 2021

tür: eylem

Yıl 2020: Bir dizi nükleer patlama, New York şehrini düzenledi. Sebep: Plütonium'un gizlice özgürlük heykelinin altına gizlenmesi. Hükümet, yıkılmış şehri, bölgedeki ve dışındaki tüm seyahatleri kısıtlayan "nükleer bir bölge" ilan etti.

Gizli bir Lair'de, boşa harcanan siluetin üstünde, bükülmüş bir bilim adamı yüzlerce istenmeyen mağdurun genlerini açmıştır; onları vahşi mücadele makinelerine dönüştürmek. Onun amacı? New York'un kalıntıları üzerinde toplam kontrol kazanmak için numaralarını ve gelişmiş silahlarını kullanın.

Paralı yaşların en acımasız olduğu gibi, "büyük elma" nın kontrolünü yeniden kazanmak için tehlikeli mutantların yaygın istilalarını imha etmek için hükümet tarafından işe alındın.

Anahtar fetürleri: Bir Arcade Klasik Beat 'Hiperbolik mizah ile ve üst karakterlerle dolu Düşmanlarına nesneleri at - ya da düşmanlarını nesnelere at! İki oyuncu modunda bir arkadaşınızla birlikte savaşın (en az bir denetleyici gerektirir) Orijinal render ile oynayın veya bir arcade dolabının görünümünü CRT tarzı görünümü ile çoğaltın

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya üstü (64 bit) İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 11 uyumlu grafik cihazı DirectX: Sürüm 11 Depolama: 294 MB Mevcut alan Ek notlar: 2 oyuncuya kadar yerel Co-op (en az bir denetleyici gerektirir)

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
179
TELİF HAKKI İHLALİ