RideOp – Thrill Ride Simulator Full İndir Oyun indir

Rideop - Thrill Ride Simulator Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Rideop - Thrill Ride Simulator - Rideop sizi dünyanın en büyük ve en heyecan verici tema parkı sürüşlerinin bir kısmını kontrol altına alır. Tüm misafirlerinize en unutulmaz ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: gurashop

Publisher: gurashop

sürüm tarihi: 18 Eki, 2018

tür: rahat, simülasyon, strateji

Rideop, sizi dünyanın en büyük ve en heyecan verici tema parkı sürüşlerinin bir kısmını kontrol altına alan yeni bir simülasyon oyunudur.

Gates'i açın, kısıtlamaları kontrol edin ve tüm misafirlerinize en unutulmaz deneyimi verin! Yolculuğun hareketinin tam kontrolü ile her yolculuğa her yolculukta eşsiz bir yolculuk sunabilirsiniz.

misafirlerinizin güvenliğini dikkat edin! Yükleme ve boşaltma kapılarının düzgün bir şekilde kapatıldığından emin olun, tüm kısıtlamalar kilitlenir ve kontrol edilir ve yolculuğun yoğunluğunun "Astronot'un eğitim programı" olarak ayarlanmadığından emin olun veya yerde bir veya daha fazlasından zahmetsiz bir sürpriz bulabilirsiniz. misafirleriniz ilgilenmeniz gerekecek.

Gerçek hayattaki gibi, hava bazı yolculuklarda önemli bir faktör oynayacaktır. Yüksek hızlı rüzgarlar, sürücülerinizin güvenliğini tehlikeye sokabilir, böylece yolculuğun bilgisayarı, meteoroloji sürüşü güvenli bir şekilde çalıştırmayı imkansız hale getirirse, yolculuğun bilgisayarı sistemi kapatır.

Mücadeleye hazır mısın? Farklı oyun modlarını keşfedin ve deneyim puanı kazanmak için verilen zamanlarda tüm görevlerinizi tamamlayın. Konukların kuyruğunda çok fazla beklemesini sağlama ya da telefonlarında sever ve şikayet etmeye başlarlar!

Aceleyle modellenmiş, yükleme / boşaltma platformları, giriş sırası ve sürüşün çalışma paneline sahip tamamen işlevsel bir kontrol kabini ile birlikte çalışır.

- Heyecan verici makinelerinizi birçok farklı animasyon ve reaksiyonla sürmelerine rağmen.

- Kendinizi daha da değerlendirmek için -Realist ortam.

-sandbox: Sürüş kontrollerini zaman basıncı olmadan keşfedebileceğiniz, yeni başlayanlar ve yolculuk deneyiminin her bölümünün tadını çıkarmak isteyenler için mükemmel.

-Challenge: Tüm görevleri zamanında tamamlayabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Konuklarınız için en iyi şekilde en iyi deneyimi sunmak ve kariyerinizde büyümenize ve ek içeriğin kilidini açmanıza yardımcı olacak puan kazanmak için sürüşünüzün pratiğinizi ve bilgisini kullanın.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64 bit veya daha yüksek İşlemci: Çekirdek I5 veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: AMD Radeon 5750 1GB VRAM / Intel HD4400 / NVIDIA GeForce 640 1GB VRAM DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64 bit veya daha yüksek İşlemci: Çekirdek I5 veya eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafik: AMD Radeon R9 270x 2 GB VRAM / Intel HD4400 / NVIDIA 760 SERİSİ 2GB VRAM DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
190
TELİF HAKKI İHLALİ