RimWorld Full İndir (v1.2.2900) Oyun indir

rimworld full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Rimworld - Akıllı bir AI hikaye anlatıcısı tarafından yönlendirilen bir bilim-kurgu kolonisi. Cüce Kalesi ve Firefly'den ilham aldı. Psikoloji, ekoloji, silahlama, yakın muharebe simüle ederek hikayeler oluşturur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ludeon Studios

Yayıncı: Ludeon Studios

sürüm tarihi: 17 Ekim, 2018

tür: sağkalım, strateji, bina, yönetim, simülasyon, açık dünya, bilim kurgu, eylem

Rimworld, akıllı bir AI hikaye anlatıcısı tarafından yönlendirilen bir SCI-Fi kolonisidir. Cüce Kalesi, Firefly ve Dune'dan ilham aldı.

Uzak bir dünyada bir gemi enkazının üç kurtulanıyla başlarsınız.

rimworld bir hikaye jeneratörüdür. Hapsedilmiş korsanlar, umutsuz sömüroncular, açlık ve hayatta kalma hakkında trajik, bükülmüş ve muzaffer hikayeleri oluşturmak için tasarlanmıştır. Dünyanın size attığı "rastgele" olayları kontrol ederek çalışır. Her fırtına, korsan baskın ve seyahat satıcısı, AI hikaye anlatıcısı tarafından hikayenize ayrılan bir karttır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç hikaye anlatıcısı var. Randy rastgele çılgın şeyler yapar, Cassandra Classic yükselen gerginlik için gidiyor ve Phoebe Chillax rahatlamayı seviyor.

Kolonistleriniz profesyonel yerleşimciler değildir - yörüngede tahrip edilen bir yolcu gemisinden kaza sağ kurtulanlar. Bir asil, bir muhasebeci ve ev hanımı ile sonuçlanabilir. Onları savaşta yakalayarak ve yanınıza çevirerek, onları köle tüccarlarından satın alarak veya mülteci alarak daha fazla sömürgeci edinirsiniz. Yani kolonikiniz her zaman bir motey ekibi olacaktır.

Anahtar fetürleri: Kolonistlerin ruh hallerini, ihtiyaçlarını, yaraları, hastalıkları ve bağımlılıkları yönetin. Ormanda, çöl, ormanda, tundrada ve daha fazlasına inşa edin. Kolonistlerin aile üyeleri, sevenler ve eşleriyle ilişkilerini geliştirmek ve kırmak izleyin. Yaralı uzuvları ve organlarını protez, biyonik veya diğerlerinden toplanan biyolojik parçalarla değiştirin. Korsanlar, kabileler, çılgın hayvanlar, dev böcekler ve antik öldürme makineleri ile savaşın. El sanatları yapıları, silahlar ve metal, ahşap, taş, kumaş ve fütüristik malzemelerden gelen giyim. Sevimli evcil hayvanlar, üretken çiftlik hayvanları ve ölümcül saldırı canavarları evcilleştirmek ve eğitin. Geçen gemiler ve karavanlar ile ticaret yapın. Karavanlar, görevleri tamamlamak, ticaret yapmak, diğer hizipleri atmak veya tüm koloninizi göç etmek. Kar, hava fırtınaları ve yangınlarla savaşın. Mültecileri veya mahkumları yakalayın ve onları yanınıza çevirin ya da köleliğe dönüştürün.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Core 2 Duo Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 384 MB RAM ile Intel HD Graphics 3000 Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
301
TELİF HAKKI İHLALİ