Road Not Taken Oyun indir

yol full ücretsiz indirme PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Alınmayan yol, hayatta kalan sürprizlerle ilgili bir Roguelie puzzle oyunudur. Acımasız bir kışın ardından engin, affedilmeyen bir orman yoluyla bir Ranger macerası olarak oynuyorsunuz ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Spry Fox LLC

Publisher: Spry Fox LLC

sürüm tarihi: 5 Ağu, 2014

tür: bulmaca, macera, dönüş tabanlı

Yol alınmadı, hayatta kalan sürprizlerle ilgili bir Roguelie puzzle oyunudur. Acımasız bir kış fırtınasının ardından, yollarını kaybeden çocukları kurtaran, geniş, affedilmeyen bir orman aracılığıyla bir Ranger macera olarak oynarsınız. Rastgele üretilen seviyeler, üstesinden gelmek için keşfetmek ve zorluklar için sınırsız bir olasılık arzı sağlar. Eylemleriniz sadece kendi hikayenizi değil, köylülerin ve eve döndüğün şehri umduğun köylülerin bu.

Hikaye detayları:

Her oynamadığınızda, çok farklı bir hikaye yaşamanız muhtemeldir. Aldığınız yollar değişecek; Takip ettiğiniz ilişkiler, beklemeyeceğiniz şekillerde bükülür. Hangi olduğu gibi, gerçek hayat gibi.

Yolun köylüleri, yaşam boyunca optimum bir yol olduğuna inanmıyor: İyi bir insan bir iş alır, aşık olur ve çocukları vardır. Bu yolu takip etmeyeceksin. Bir hayat için kendi benzersiz yolunu bulabilir misin?

Oyun Detayları:

Yola, yoldaki aynı hedefe yol açmaz. Aldığınız parkurlar değişecek, takip ettiğiniz ilişkiler beklemeyeceğiniz şekillerde bükülür ve her eylemde yarattığınız anlatı karar vermek için sizindir. Her oyun, keşfedilecek, sırları ve eşyaların karşılaşılması, sırlarını ve öğelerinle karşılaşacak yeni ve sıradışı yaratıklar, townsfolk ile ilişkiler kurmak ve şeytani, el yapımı bulmaca odaları.

Beyinler, Brawn değil

Karakteriniz, nesneleri havaya kaldırma ve hareket ettirme büyücüsüne sahiptir. Çok çeşitli tehlikeli yaratıklar, engeller ve patron karşılaşmalarını engellemek veya yenmek için yeteneklerinizi ve taktiklerinizi nasıl kullanacağınızı çözmelisiniz.

vahşice kaybolun

YOLU YOLU Muhteşem 2D sanat eseri, anlamlı olarak büyüleyici Sprite Design ve Acı, atmosferik bir film müziği ile hayata geçirilir. Her bulmacanın keşif ve stratejinin bir zorluğu, oyuncuları her adım öne sürmeden önce düşüneceklerini test et.

Minimum: OS: Windows XP Bellek: 2 GB RAM

Önerilen: OS: Windows 7 Bellek: 6 GB RAM
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
217
TELİF HAKKI İHLALİ