Rocket Knight Full İndir Oyun indir

roket şövalye full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Roket Knight, Roket Eylem Serisinde en yeni bir bölümdür.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: atıcı

Rocket Knight, Climax Studios tarafından geliştirilmiştir ve Konami Digital Entertainment, Inc., Konami Digital Entertainment GmbH tarafından yayınlanmaktadır. 11 Mayıs 2010'da piyasaya sürüldü.

Sparkster, Klasik Yan Kaydırma Roket Eylem Serilerindeki en yeni bölüm roket şövalyesi olan NEXT-GEN PLATFORMLARINA GELİŞMELİDİR. Favori opossum kahramanımız 15 yıl sonra eve döner. Wits ve Sparkster'ın güvenilir roket paketini atlatmak ve insanlarının hayatlarını tehdit eden tehditkar bir kurt ordusunu yenmek için kullanın.

Anahtar fetürleri:

    Muhteşem bir sonraki nesil grafikler ve göz kamaştırıcı yeni ortamlar. Daha önce böyle bir Sparkster'ı hiç görmedin! Tüm yeni seviyeler ve zorluklar. Büyük platform seviyelerine ve heyecan verici roket uçan seviyelerine sahip dört geniş yeni dünyalar! Klasik roket aksiyon oyunu. Yoluna giren engeller ve düşmanlar yoluyla kıvılcım fırlatma ve sıçrama! Ricochet Duvarları Kapalı Düşman bombalarını hemen geri almak için bir patlama vorteks oluşturun! SeriST Yrd'i kullanın ve ortada manevraya yerleştirin. Farklı düşmanlara saldırmak için Sparkster'ın kılıcından çekim mermileri vurun Roket zayıf duvarlarda matkap ve yeni geçişler yaratır Asmak ve PrehenSile kuyruğunuzla rayları aşağı kaydırın Kim en iyi? Liderlerle yüksek puanlarınızı gösterin

    Minimum:

      OS: Microsoft (R) Windows (R) XP SP2 / Vista / 7 İşlemci: 2.0 GHz veya daha hızlı Bellek: 1 GB (Vista veya Windows 7 için 2GB) Grafik: ATI X1900 veya üzeri, GeForce 6800 ve üstü DirectX®: DirectX 9.0c Sabit Disk: 800 MB Ses: Doğrudan x Uyumlu SoundCard Önerilen:
226
TELİF HAKKI İHLALİ