Rogue Continuum Full İndir Oyun indir

Rogue Süreklilik full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Rogue Continuum - Akıllıca kırılmış durumdalı bir uzay, bir buz soğukluğu keskin nişancı, bir cinayet robotu ve bir zincirsel robot ve bir zincirselleştirici bir aristokrat, dünyayı yıkımdan yıkımdan kurtarmak için zaman içinde geri dönüyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: rocktastic games

Publisher: rocktastic games

sürüm tarihi: 15 Eyl, 2015

tür: eylem, strateji

Bilge-çatlayan bir uzay deniz, bir buz soğuk keskin nişancı, bir cinayet robotu ve bir coursaw-wieldocrat, bir kooperatif roguelie gezegen-paletinde dünyayı yıkımdan kurtarmak için zaman içinde geri dönüyor.

Bu 2890 yılı, reklam ve dünya, bilinmeyen bir yabancı kuvvet tarafından minik parçalara mahvoldu. İnsanlığın tek umudu, tesadüfi bir şekilde 28 gün boyunca geri hareket edebilecek bir prototip uzay gemisinde kaçmayı başaran galaktik süper askerlerin seçkin bir grev gücüdür. Saati, saldırganların kim olmadığı konusunda hiçbir fikre geri döndürme / olacağı, mantıklı olanı yaparlar ve tüm düşmanca yabancı yarışları öldürmeye karar verirler.

Yoğun Roguelie Planet-crRAGLing Eylemi için solo ya da üç arkadaşa kadar ekibin. Her biri kendi oyun tarzında, silahları ve yetenekleri olan dört ayrı karakterinden birini seçin. Her karakterin çalışma istatistiklerini ve yeteneklerini yükseltmek ve silahlar arasındaki silahları açmak ve yükseltmek için planları bulmak için XP kazanın.

Özellikler

Gezegen Dünya'yı az önce gerçekleşen belirli kıyametten kurtarın: En iyimiz ve sadece planlayın - zaman içinde tekrar seyahat edin ve dünyayı yok etme şansları olmadan önce bildiğimiz tüm düşmanca yabancı gezegenleri ortadan kaldırın. Bu tamamen işe yarayacak ve kesinlikle bizi bu hikayenin kahramanlarını yapar.

Arkadaşlık, diğer türleri bir araya gelmemiş olarak parçalamaktır: Bazı insanlar kendileri ile oynamayı severler ve bu tamamen iyi ama kişisel olarak yüzündeki uzaylıları vururken her zaman şirketin tadını çıkarırım. Dört arkadaş veya yabancıya kadar çevrimiçi ve yerel kooperatif çok oyunculu ile, sümüklü grubun yoğunluğunu da yaşayabilir.

kalıp, yükseltme, tekrar: her öldüğünüzde, gemi zaman içinde geri atlayacak ve başlayabilirsiniz. Sadece bu sefer, o kadar biraz daha sert, biraz daha hızlı. Belki yeni bir beceri öğrendiniz, belki yeni bir silah için bazı planlar buldunuz. Emrinizde sınırsız bir süre ile, senin gibi bir punk bile nihai asker olabilir. Komik işleri her zıpladığınızda nasıl biraz farklı. Muhtemelen gemi evcil hayvan olarak kelebekler seçmemelidir.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 3 GB RAM Grafikler: GeForce 8800 veya Radeon® HD4800 serisi, 512 MB bellek Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
141
TELİF HAKKI İHLALİ