Rogue Stormers Full İndir (Build 3205) Oyun indir

Rogue Stormers Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Rogue Stormers - Roguelie ve RPG Elemanları, Çılgın 3D Graphics ve CO-OP Multiplayer ile bir ila 4 oyuncu ile bir aksiyon dolu platform atıcı pırıltı.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Black Forest Games

Publisher: Handygames, Black Forest Games

sürüm tarihi: 8 Eylül 2016

tür: eylem, atıcı, rpg

Ravensdale'in petrol rig şehrine derinleşin. İnsanların Goop'u keşfettikten sonra bonkers gittiği bir ortaçağ metropolü - enerji, cilt kremi, ekmek yayılması ve güçlendirilmiş dizel motorları sağlayan ham bir sıvı. Ve Ravensdale halkını azgın, kana dek canavarlarına dönüştürdü. Onlar için şanslı, sizi var, şehri kurtarmak için öldürme çılgınlığında bir lokun şövalyesi lider.

Gameplay

Rogue Stormers, klasik run 'n' silah oyununu modern bir sanat tarzı, ikiz sopa shooter yapılandırması ile birleştiriyor. Çevrimiçi ya da kanepe kooperatif modunda rampadan size kadar arkadaş olabileceğinizi söylemiş miyiz?

Amacınız, nihai kötülük tehdidi tehdit eden Ravensdale ile savaşmak ve yenmektir - ama onu yenmek için, giderek daha zorlu bir seviyeye çıkarak yolunuzla savaşmanız gerekir. Eğer ölürsen, bir kareye geri dönersin. Kazanılan Perks, karakterinizin her yeni baskınla daha güçlü bir şekilde büyümesine izin vermek için sizindir.

Anahtar fetürleri: Hikaye zamanı: Ravensdale'nin karanlık tarihçesini parça ile çözün ve karakterinizin korkunç tarihini öğrenin

Minimum: OS: Windows Vista İşlemci: 2 GHz Çift Çekirdekli CPU Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 260, AMD Radeon HD 4850 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 10 Depolama: 5 GB mevcut alan Ek notlar: Windows uyumlu klavye, fare

Önerilen: OS: Windows 7 / Windows 8 İşlemci: 2.5 GHz Quad Core CPU Bellek: 3 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 500, AMD Radeon HD 5000 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 10 Depolama: 5 GB mevcut alan Ek notlar: Windows uyumlu klavye, fare, isteğe bağlı kontrol cihazı (Windows için Xbox 360® Denetleyicisi)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
132
TELİF HAKKI İHLALİ