Rogue Wizards Full İndir (v1.2.389) Oyun indir

Rogue Wizards full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Rogue Sihirbazı - Savaş Yaratıkları, Yağmuru Topla, Master Magic, Bu Rogue benzeri, zindan-tarama rpg ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Spellbind Studios

Publisher: Spellbind Studios

Çıkış tarihi: 27 Eyl 2016

tür: rpg, dönüş tabanlı

Konsey, Rilfanor'daki ilk insanlardan inen Aristokratlar, Aristokratları ve başlangıçta büyülü yetenekleri olmadan doğan banlits. Guild, büyülü kapasitelerin yetersizliği nedeniyle banloları hiç kabul etmedi; Ve kadınları hiç kabul etmediler, çünkü kadınların bu gücü kontrol etmeyi çok zayıf hissettiğine inanıyorlardı.

Şimdi, birçok nesil daha sonra, ELAM büyüsü zayıflıyor ve Latent Magic Talent, banlit popülasyonu arasında yeniden ortaya çıktı. Elam'ın çoğu inkar ediyorlar, ancak bazıları kadınlar da dahil olmak üzere banllits izin vermenin radikal adımını almak istiyor.

Görevinizde rastgele oluşturulan zindanları keşfedecek, hazineleri topla, Master Magic, tuzaklarından kaçının, bulmacaları çözün ve elbette tüm kötü kötülüklerin zindanlarını temizleyin. Her zindan eşsizdir, hiçbir iki yer aynı olmayacak.

Hepsi zindan taraması değil. Evde, gelişen bir kasaba inşa ederek, kendi reaktiflerinizi geliştirerek, kendi reaktörlerinizi hazırlayarak, sihrinizi açıp yardım alarak, sihrinizi geliştirerek ve yardım alarak, kendi reaksiyonunuzu geliştirerek ve yardım alarak oynamanızı geliştirebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz kendi sihirbaz kulesinde hissedin.

"" Dave Brevik - CEO Gazillion Entertainment, Diablo Serisi, Marvel Heroes "Diable Brevik, Marvel Heroes ," Dave Brevik - CEO Gazillion Serisi, Marvel Heroes "

"Spellbind's Rogue sihirbazları," Mike Booth - Blizzard Entertainment, Creator ve NOx Tasarımcısı ve Designer, Turtle Rock Studios'un kurucusu olan Mike Booth - Oyun Direktörü, "Mike Booth - Oyun Direktörü, Turtle Rock Studios'un kurucusu

"Spellbind tam olarak mobil ve amp için yapacağım oyun türünü yapıyor; masaüstü. Kıskanıyorum ve oynamak istiyorum! " Erich Schaefer - Başkan Çift Hasarlı Oyunlar, Tasarımcı Diablo 1 ve Amp; 2, Torchlight 1 ve amp; 2

Minimum: OS: Windows XP + Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DX9 (Shader Model 2.0) Yetenekleri; Genellikle 2004'ten bu yana yapılan her şey çalışmalıdır. DirectX: Sürüm 9.0b Depolama: 750 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
144
TELİF HAKKI İHLALİ