ROMANCE OF THE THREE KINGDOMS XIV Full İndir (v1.0.4) Oyun indir

üç krallığın romantizm XIV full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Üç Krallığın Romantizm XIV - Arazi Üzerindeki Triumph, Çin'in kaderinin sorumluluğunu alır! Bölgeleri fethetmek ve renklerinizi uçurun!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Koei Tecmo Games CO., LTD.

Publisher: Koei Tecmo Games CO., LTD.

sürüm tarihi: 15 Jan, 2020

tür: simülasyon, strateji, rpg

Oyun içi metin İngilizce olarak tamamen yerelleştirilmiş; Güncelleme 28 Şubat, 2020.

Arazi üzerindeki zafer, Çin'in kaderinin sorumluluğunu alır! Bölgeleri fethetmek ve renklerinizi uçurun!

Yeni stratejilerin doğduğu toprak için bir mücadele: Puandan uçaklara kadar!

Çin'in geniş ülkeleri, arazinin özellikleri CG'de güzelce çoğaltılmış tek bir gerçekçi haritayı temsil ediyor. Engin harita 46 şehirden ve yaklaşık 340 bölgeden oluşur. Bölgeler, ayrıntılı bölgelerin koleksiyonlarıdır ve arazi mücadelesi bir renk şeması ile sezgisel olarak ifade edilir. Oyuncular toprakları birleştirmek için toprakları fethetebilir ve renklerini daha ayrıntılı ve daha serbestçe uçurabilirler.

Tedarik hatlarıyla oluşturulan ve ön hattının korunması yeni stratejiler

Birlikler Mart ayında olduğunda ve Mart kökenli şehri, oyuncuların güçleri tarafından kontrol edilen arazilere bağlıysa, tedarik hatları korunacak ve birlikler, onlara sağlanan geniş malzemelerle savaşabilir.

Ancak, Mart kökenli şehir ile bağlantı kesilirse, birlikler tedarik hatlarını kaybeder ve zayıflatılır ve düzensiz bir duruma düşecektir. Tedarik hatlarının güvenliğini sağlamak, savaş cephesini korumak için ayrılmaz bir parçadır.

İdare, doktrin ve benzersiz bir politika tarafından tamamen değişir!

Oyuncular, idareyi, gücün merkezini, oynatıcının stratejisini genişleten bir unsur olarak düzenleyebilirler. Yönetim bir organizasyon şemasında gösterilir ve tutulan memurlar kuruluşa eklendikçe, çeşitli komutlar ve etkiler elde edilir. Kendi stratejinize uygun idareyi yapmak önemlidir.

150'den fazla "karakter" ve 1.000'den fazla memur - dizilerde en çok!

Serinin en büyüğü olan 1000'den fazla benzersiz subay, oyunda ve her bir memurun "karakter" verilir (özellik). Bazıları savaşta, bazıları idare ve benzeri olan 150'den fazla karakter var. Bazı memurlar güçlü ve benzersiz bir karaktere sahiptir ve doğru memuru doğru yerde düzenlemek, bölgeleri fethetme yolunu kısaltmada yardımcı olacaktır.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows® 10, Windows® 8.1, 64bit İşlemci: Intel Core I3-3220 (3.0GHz veya üstü) Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX660 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 20 GB mevcut alan Ses kartı: 16 bit stereo, 48khz dalga dosyası oynatılabilir Ek Notlar: 1280 x 720 Ekran Gerekli

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows® 10, Windows® 8.1, 64bit İşlemci: Intel Core i7-3770 (3.0GHz veya üstü) Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1060 6GB DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 20 GB mevcut alan Ses kartı: 16bit 5.1CH Surround, 48khz dalga dosyası oynatılabilir Ek notlar: 1920 x 1080 Ekran önerilir
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3
173
TELİF HAKKI İHLALİ