Room 54 Full İndir Oyun indir

Oda 54 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Oda 54, soruşturmaya, keşif ve gizli / eylem unsurlarına odaklanan birinci şahıs bir hayatta kalma korku oyunudur. Hikaye Daniel ve karısını Desirée, bir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: IK İnteraktif

Yayıncı: IK interactive

sürüm tarihi: 30 may, 2021

tür: korku, eylem, macera, açık dünya

Oyunu Hakkında

Oda 54, soruşturmaya, keşif ve gizli / eylem unsurlarına odaklanan birinci şahıs bir hayatta kalma korku oyunudur. Hikaye, Daniel ve karısına, Desirée, görünüşte küçük, sessiz bir dağ kasabasında sırlarıyla dolu.

Hikaye

Oyun 1984 yılında, Kış tatilinde gerçekleşiyor Daniel, Roseberg'in küçük uzaktağında karısıyla Desirée ile birlikte aldı. Bir gün, Desirée ormanda ortadan kaybolur, ne yazık ki, Daniel yakında ölü vücudunu bir mücadelenin belirgin belirtileri bulur. O kadar uzakta kim olabilirdi? Ve ... erteleyen toplumdaki sakinlere neler oluyor? Daniel, ormanda gizlenen tehlikeli ve gizemli bir yaratık olduğunu keşfeder. Bu yaratık neden orada? Nereden geldi? Daniel, gerçeği keşfetmek için ormana gidiyor, ama yakında gizemi çözmeyi öğrenecek ve zarar görmeden kaçıyor, küçük bir feat değil ...

Anahtar fetürleri: Silahsız: Oyun sırasında, tehlikeleri önlemek için veya aşırı durumlarda, olabildiğince hızlı koşmak için gizli ve gizlenmeniz gerekir. Çok sessiz olmanız gerekir, yaratık her zaman gizlenir. Etkileşimler: Nesneleri ve bulmacaları çözmek için nesneleri analiz edin ve kullanır, envanter ürünlerinizi yönetin ve haritanın yeni alanlarının kilidini veya alternatif olarak, acil servislerle temasa geçmek ve yardım istemek için! Zorlu oyun: Düşmanınız kolayca teslim olmayacak. Çevreleyen herkese tepki veren rekabetçi ve akıllı AI ile oynayın. Cryengine 5'in gücüyle korkunç binaları ve gelişmiş grafiklere sahip yerleri keşfedin. Yazıma tamamen daldıracağınız Wise Wise ile oluşturulan yüksek kaliteli ses ve soundbank kaynaklarının kullanımı.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7/8/10 (64-bit işletim sistemi gerekli) İşlemci: Intel çift çekirdekli min 2GHz (Core 2 Duo ve üstü) veya AMD Çift Çekirdekli Min 2GHz (Phenom II X2 ve Yukarıda) Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 660TI veya daha yüksek, AMD Radeon H 7950 veya daha üstü (en az 2 GB özel VRAM GDDR5) D DirectX: Sürüm 11 Depolama: 8 GB Mevcut alan Ek notlar: Daha iyi bir mekansal ses daldırması için bir kulaklığın kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2
263
TELİF HAKKI İHLALİ