Root Double -Before Crime * After Days- Xtend Edition Full İndir Oyun indir

ÇOK ÇOK KURULUM ÖDEME Suç * Gün Sonrası - XTend Edition Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kök Çift-Suçtan önce * Gündüz - Xted Edition görsel bir roman oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: macera, anime, dehşet, bilim-Fi, görsel roman

ÇOK KÖTÜ-KÖPÜK ÖDME Suçu * Days- XTEND Edition, Yeti, Register tarafından geliştirilir ve Sekai Projesi tarafından yayınlanır. 28 Nisan, 2016'da piyasaya sürüldü.

Yıl 2030. Şehir, durumla başa çıkmak için "Sirius," bir seçkin kurtarma kadrosu gönderir. Ancak, durum sadece LABO'nun nükleer reaktörü erirdiğinde, tesisi kilitlendiğinde, Sirius'un üyelerine ve hayatta kalanlarda hala kapana kısılmıştır. Lethal radyasyon her yerde sızdırıyor ve yeterince radyasyon anti-radyasyon anti-radyasyon ilacı yoktur. Kilitleme asansörlerine kadar sürecek, kurtulanlar daha fazla acımasız keşifler yapar. Hayatta kalma mücadelesinde, yangın ve radyasyonla dolu bir DeathTrap'ta, bu şüphenin en büyük düşmanı olduğu ve en büyük varlığına güveniyorlar.

İki farklı kahramana sahip köklerin hikayesi, iki farklı kahramana sahiptir: Watase Kasasagi, olaydan sonraki saatlerdeki anılarını kaybeden bir kurtarma takımı kaptanı ve altı gün önce ipuçlarını bir araya getiren Natsuhiko Tenkawa. Hayatta kalmanın tek anahtar, oyuncunun ellerinde duyular sempati sistemi (SSS) ile yatmaktadır. Geleneksel görsel romanların aksine, kök çifte net bir kesim "seçimi" yoktur, bunun yerine oyun, oyuncunun hikayeyi tamamen duygulara dayanan hikayeyi manipüle etmesine izin vermek için SSS kullanır. Duygularınız, karakterlerin üzerine, özellikle onlara olan güveniniz, hikayenin ilerlemesini şekillendirir. Sadece bu sistemin etkin bir şekilde kullanılması ve her iki kahramanın hikayesinin tamamlanması, oyuncuların gerçeği bir araya getirebilir ve tesisin bir çıkışını keşfetmeyi umuyor.

Minimum:

126
TELİF HAKKI İHLALİ