Root Letter Last Answer Full İndir Oyun indir

Kök Mektubu Son Cevap Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Kök Mektubu Son Cevap - İki Görsel Özellik Kullanılarak Çözülen Gizemli Bir Macera: Canlı Eylem ve Çizimler.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Kadokawa Games, Ltd

Publisher: kadokawa games, ltd

sürüm tarihi: 2 Eyl, 2019

tür: macera, Visual romen

En son, dünya çapında 400.000'den fazla satış kaydettiği "kök harfi" serisinde!

Shimane'deki güzel şehir manzarasının aşamasında yer alan DRAMA, Japonya, 90 kişinin atışında üretilen bir canlı eylem versiyonu olan bir "Drama Mode" adlı bir "Drama Mode" adlı bir "Drama Mode'u" kabul ederek daha gerçekçi bir şekilde yeniden üretildi. Bu özellik nedeniyle bir TV dramını izlemek gibi son derece sürükleyici bir hikaye deneyimi.

Bir önceki seriden sonra "hikayeyi" gösteren dört "cevabın", "Aya Fumino" efsanevi kızı çevreleyen şaşırtıcı gerçek ve ana karakterin kalp ısınması bir devamı, maks ve sınıf arkadaşları ile gösterilmiştir. nefes kesici okarlar.

Özellikler ve içerikler

· Bu 15 yaşındaki gizemin gerçeğini ortaya çıkarmak için ipuçlarını aramak, kanıtlar ve ortamları keşfetmek gibi oyun unsurlarını kullanın.

· Tüm hikayeyi gerçekçi olarak deneyimlemek için orijinal resim modundan yeni canlı eylem moduna geçin.

· Oyuncuların oyunundaki karakterlerle etkileşime girmeleri için "Maksimum Mod"

· Oynatıcı için çılgınca farklı yollara sahip 5 farklı sonlar ve

· Hikayeyi öncekinden sonra canlandırmak için 4 ek epilog.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10/8/7 İşlemci: Intel Celeron G540 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Grafikler DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 4 GB mevcut alan Ses kartı: HD ses Ek notlar: Windows Media Player 11

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10/8/7 İşlemci: Intel Core i5-4590 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD Grafikler 4600, VRAM 2GB, 1920 × 1080 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 4 GB mevcut alan Ses kartı: HD ses Ek notlar: Windows Media Player 11
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
152
TELİF HAKKI İHLALİ