Rumu Full İndir Oyun indir

Rumu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Rumu, bir robot elektrikli süpürgenin cezasını takip eden samimi, anlatı odaklı bir maceradır ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: robot house

Yayıncı: Hammerfall Publishing

sürüm tarihi: 12 Aralık, 2017

tür: macera, gündelik, bulmaca

Rumu, bir robot elektrikli süpürge olarak oynadığınız, SABRINA sen rugun - temizlemek için tasarlanmış bir robot ve sevmek.

Eksantrik insanın David'inizin yarattığı tam otomatik bir akıllı evde uyanıksınız ve tekil olarak sadece arkadaşlarınızı keşfettiğiniz yerlerde Sabrina, ev AI, her zaman izleme rehberi ve evin yarı akıllı cihazların disfonksiyonel döküm olduğunu da Kediyi Ada olarak.

Meraktan sonra sizi standart ev bakım görevlerinden uzaklaştırdıktan sonra, Sabrina tarafından tutulan karanlık sırları ortaya çıkarmak için sizi programlamanızın ötesine zorlayan zorlu ahlaki ikilemlerle karşı karşıya kalacaksınız.

Robot House, küçük bir Sydney tabanlı bir geliştirici ekibidir.

Oyunlardaki kendi yolumuzu oymaya koyduk ve oyuncuların deneyimlerini beklemiyorlar. Gülünçten olağanüstü, kalite ve kalbe kadar inşa ettiğimizin özüdür.

Anahtar fetürleri: Gerçeği keşfetmek için sizi temel robot vakum temizleme görevlerinden alan bir kalp anahtarlama anlatımı Allegra Clark'tan Performanslar (Dragon Age), Larissa Gallagher (Firewatch), Grant George (Yangın Amblemi Echoes) Matt McLean (Orwell) tarafından bir ilgi çekici orijinal puanı Bir akıllı ev, arkadaş olmak için yarı akıllı cihazlarla doludur. Rumu aşağı unutulmuş yollara yol açmak için bulmacaları işaretleyin ve tıklayın. Dollhouse ortamı gibi rahat bir izometrik Tamamen ingilizce altyazı

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 (64 bit) İşlemci: 2.4 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 3 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7800 veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1200 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 (64 bit) İşlemci: 3.0 GHz Quad Core Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 770 GT / Radeon HD 7970 veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1200 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
144
TELİF HAKKI İHLALİ