Rynn’s Adventure: Trouble in the Enchanted Forest Full İndir Oyun indir

Rynn'in macerası: Büyülü ormandaki sorun full ücretsiz indir PC oyunu direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. Rynn'in Macerası: Büyülü Ormanda Sorun - Rynn's Adventure, oyuncunun büyüsüyle iç içe geçiren çeşitli ortamlar aracılığıyla rynn rehberlik ettiği 2D platform oyunudur ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Arcane Four Studios

Publisher: Arcane Four Studios

sürüm tarihi: 31 Mar, 2016

tür: eylem, macera

Rynn'in macerası, oyuncunun sihir ve tehlike ile iç içe geçiren çeşitli ortamlar aracılığıyla Rynn'e rehberlik ettiği 2D platform oyunudur. Müzikçalar Rynn, karşılaştığı ve korkutucu generallerinin her birine dayandığı düşmanlarla savaşmasına yardımcı olacaktır. Rynn, ailesini serbest bırakmak ve nihayetinde büyülü ormanı ve sakinlerini kurtarmak için nihayetinde kötü sihirbazın kendisi karşı karşıya kalacak.

Herhangi bir sırayla hangi aşamayı oynayacağınızı seçin. Rynn'nin etkileyici akrobatik manevralarını, engellerin ve düşmanların üstesinden gelmek için kullanın. Her aşamanın sonunda bekleyen zorlu patronlarla yüzleşin. Yenilen her patron için muhteşem power-up'ların kilidini açın.

Bu, her yaş ve izleyiciler için bir yan kaydırma macerasıdır.

Özellikler

* Rynn'in yolculuğunda kullanılması için birçok ek yeteneğin ve kostümün kilidini açın.

* Rynn'nin gücünü arttırmak için mümkün olduğunca çok sayıda taş ve hazineyi topla.

* Her birinin keşfedilecek kendi benzersiz zayıflığına sahip olması zorlu patronları yen.

* Aşamaların üstesinden gelin ve benzersiz ölümcül engelleri seçtiğiniz herhangi bir sırada.

* Çok çeşitli ortamlarda macera.

* Kişisel en iyi sahne tamamlama zamanlarını ve toplama yüzdelerini elde edin

* Tam denetleyici veya klavye oyun için destek.

* Tamamen harika bir tilki olarak oynayın! ^ _-

Hikaye Özeti

Büyülü orman ve hayvanları denizcileri kuşatma altında. İstilacılar, kaçınmamış acımasızlık ormanı imha edecek olan bir şiddetli sürüngenlerin maruz kalmasıdır. Bu arada, kötü bir sihirbaz kralını ve kraliçeyi kaçırdı ve karanlık kalesine hapsedildi. Orman sakinleri için tek umut, prensesi olan bir Spry genç tilki olan Rynn'dir. Rynn'in zihinsel ve fiziksel çevikliği, büyülü meyvelerden elde edilen güçle birlikte, kuşatmayı durdurmasını ve kötü sihirbazını yenmesini sağlayacak.

Minimum: OS: Microsoft Windows Vista (en son SP) veya daha sonra İşlemci: 2.4GHz Intel Core 2 Duo veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 8800GT / ATI Radeon HD 3870 veya daha iyi OpenGL 3.3 Uyumlu DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
135
TELİF HAKKI İHLALİ