Sacra Terra: Angelic Night Full İndir Oyun indir

Sacra Terra: Angelic Night Bedava İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Sacra Terra: Angelic Night - Yedi ölümcül günahın şeytanlarını yenmek ve insanlığı yıkımdan yenmek için kurnazlığınızı kullanın!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: alawar entertainment

Publisher: alawar entertainment

sürüm tarihi: 15 Haz 2011

tür: gündelik, macera, gizli nesne, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Yedi ölümcül günahın şeytanları, ateşli hapishanelerinden kurtuldu ve Sacra Terra'da ikamet ediyor! Her şeytanı yenmek ve insanlığı yıkımdan kurtarmak için kurnazızı kullanın! Bir çürüme hastanesini keşfederken, bir ortaçağ manastırının sırlarının kilidini açın ve Eerie Catacombs'yu arayın, sadece melek olarak bilinen saf bir ruhdan yardım alacaksınız. Kim ve ona olan şey, iyi gizli ipuçları bulduğunuzda, faydalı eşyaları toplarken ve zekice tasarlanmış bulmacaları çözdüğünüz gibi ortaya çıkacağınız şok edici gerçeklerden sadece bir tanesidir! Koleksiyonerin Sacra Terra'nın baskısı: Melek Gecesi, adım adım bir adım, masaüstü duvar kağıtları ve konsept sanatı bir bonus bölümü içerir.

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8 İşlemci: 1600 MHz Bellek: 1024 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 600 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
193
TELİF HAKKI İHLALİ