Schrödinger’s Cat And The Raiders Of The Lost Quark Full İndir Oyun indir

Schrödinger'ın kedisi ve kayıp kayıp full ücretsiz indirme pc oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Schrödinger'ın kedisi ve kayıp kuarkın akıncıları - Schrödinger'ın kedisi eğlenceli, çılgınca, tuhaf ve renkli bir puzzle dolu platform oyunudur. Acil bir durumda, parçacık hayvanat bahçesi ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: italik pig

Publisher: team17 digital Ltd

Çıkış tarihi: 23 Eyl, 2014

tür: eylem, macera

Schrödinger'ın kedisi, benzersiz ve ilginç bir kuantum fiziği dünyasında yer alan eğlenceli, çılgınca, tuhaf ve renkli bir puzzle dolu platform oyunudur.

Parçacık Hayvanat Bahçesi'nde kaos var! Neşeli bir tema-park ortamı olan şey şimdi aç leptonlar, yapışkan parmaklı gluons ve büyük, inatçı bosons ile aşındırılıyor. Hayvanat bahçesi kilitlenir ve acil durum hizmetleri her şeyi sıralamak için çağrılır. Bu acil servisler? Schrödinger'in kedisi, elbette!

Birleştirin ve geçici madde parçalarını birleştirin ve yaratın - Copters, Matkaplar, Kabarcıklar ve Bombalar

Featuring:

Anahtar fetürleri: 7 Sinir bozucu Ortamlar 9 aşırı konuşkan ve sinir bozucu karakterler 11 Parçacık Tabanlı Badies 14 Quark Combos Spesigiyel Görev Tabanlı Oyun Sadece zekice insanların uygun bir şekilde tadını çıkarabilecekleri tatmin edici bir doruk!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel Core 2 Duo Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 8600gt - ATI Radeon HD4650 - Intel HD3000 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
383
TELİF HAKKI İHLALİ