Seance Full İndir Oyun indir

Seance full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Seance - Komik bir manga tarzı dedektif oyunu Polisin yalnız başına tutulması için çok zor olan cinayet gizemlerini çözmek için doğaüstü güçleri kullanan iki dedektifi.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: vm.cabello

Publisher: carolinemlhrs

sürüm tarihi: 28 May, 2021

tür: anime, bulmaca, görsel roman, rpg, gündelik, nokta ve amp; Tıklayın, Macera

Ölülerle konuşacak gücünüz olsaydı ne yaptığınızı hiç merak ettiniz mi? Kişisel kazanç için kullanır mısın, ya da başkalarına yardım eder misiniz?

Seance'de Dedektif Duo Kennedy (33 yaşındaki emekli bir ajan) ve MIA (psişik güçlerle 16 yaşında bir kız çocuğu), bu yetenekleri polisin çözemedikleri cinayet davalarını çözmek için kullanır.

Canlı ve komik bir hikayede, çift, dünyanın en iyi dedektifleri arasında kuruluncaya kadar çift daha yüksek ve üstü yükseliyor. Bununla birlikte, şöhrete olan bu hızlı yükselişin anlaşılmasının ötesinde kuvvetlerin dikkatini çeker, hikayenin twistlerden geçmesine ve doruğa ulaşana kadar dönmesine neden olur.

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Tamamen Manga Tarzında, Hikaye odaklı oyun, oyuncuyu, dedektifleri kapsamlı destekçilerle, sorgulamak, şüphelilerle sorgulamak ve ardından her davayı iyi bir şekilde çözmek için kızın psişik yeteneklerini kullanmaya davet ediyor. Seance, klasik 2D keşif RPG ile görsel yeni elementlerin bir karışımını içerir. Soundtrack, oyunun her sahnesine maksimum oyuncu dalış getirmek için dikkatlice planlandı ve seçildi.

Minimum: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 (32bit / 64bit) İşlemci: Intel Core 2 Duo veya daha iyi Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
222
TELİF HAKKI İHLALİ