Second Coming Full İndir Oyun indir

İkinci full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İkinci geliyor, dönüş tabanlı 3D savaşlara (Xcom tarzı) olan bir bilim-kurgu çizgi film gamesidir. Siz ve ekibinizin yabancı bir gemiyi keşfettiğiniz ve ekibinizin ... olarak keşfettiğiniz bir bilim kurgu macerasıdır.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: bir rüyada görülen, KLura tasarımı

Publisher: bir rüyada görülen

sürüm tarihi: 8 Nis, 2019

tür: strateji, macera, rpg

İkinci geliyor, dönüş tabanlı 3D savaşlara (Xcom tarzı) olan bir bilim-kurgu karikatür oyun kitabıdır. Siz ve ekibinizin yabancı bir gemiyi keşfettiğiniz ve sırlarını ortaya çıkardığı bir bilim kurgu macerasıdır. Bu oyun, iki GameBook tutkunlarına daha geleneksel oyuncular olarak hitap edecek - Gamebook formatını dijital efektler ve anlatımla genişletecek. Hikaye, yaşamın kökeni ve yabancı medeniyetler kavramını araştırıyor.

beklediler

Yabancı bir gemi olarak yaklaşıyor ve yeryüzünde landfall yapmak - peygamberler gemiden "Ben Mesih'im" olarak bir sinyali yorumlıyor. Gemiyi Mesih'in ikinci gelişimine bağlama. Dünyanın kaynaklarının kıt olduğu ve dünyanın en çok ihtiyaç duyduğu bir zamanda kurtuluş ilan etmek.

hayatın kökeni

Yabancı gemiyi araştırmak için toplanan görev gücü, ancak gemiyi yaşamın kökenine bağlayan korkutucu keşifleri yapar - evrenin karşısındaki hayatı tohum dünyalarına hayatı taşıyan bir tür ark olduğuna inanıyor. Gönderdikleri sırada, eski komut dosyasında yazılan "Eden" okuyan bir işaretle karşılaşırlar. Ama yabancının niyeti nelerdir ve gerçekten yaratılışla bağlantılı mı? Yoksa sadece kendi eğlenceleri için yaşam alanları toplayan uğurlu varlıklar mı?

Vahiyler

Onları ne bekliyor, daha önce gördükleri hiçbir şey gibi değil. Yabancı ortamlar aracılığıyla bir yolculuk yapan bir düşünce olacak - yabancı gemiyi kontrol eden varlıkları arıyorum ve insanlığın çok eski bir sırrı.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Grafik: NVIDIA GeForce 8600 GT / ATI Radeon HD 2600 XT veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu

Önerilen: OS: Windows 10 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 9000 Series / ATI Radeon HD 3000 Serisi veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
199
TELİF HAKKI İHLALİ