Secret Little Haven Full İndir Oyun indir

Gizli Little Haven Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gizli Little Haven - eski bilgisayarlar, topluluk, yaratıcılık, fandom, cinsiyet ve internet hakkında bir macera oyunu. Alex Cole, 1999'da henüz bir genç trans kız.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: hummingwarp interactive

Publisher: hummingwarp interactive

sürüm tarihi: 27 Şub, 2018

tür: macera

Gizli Little Haven, eski bilgisayarlar, topluluk, yaratıcılık, fandom, cinsiyet ve internet hakkında bir oyundur. Alex Cole, 1999'da henüz kendini şekillendirmemiş bir genç trans kız. Boş zamanlarını internette çok harcıyor, en sevdiği büyülü kız şovu için bir fan forumu göz attı ve arkadaşlarıyla sohbet ediyor.

Erken internetin hazineleri ve merakları için bilgisayarını araştırırken, arkadaşlık ve medya yoluyla kendi kendini keşif hikayesine katılın.

Birlikte geliştirilen bir işletme sistemi olan SancTuaryos ile oynayın, bir web tarayıcısı, sohbet istemcisi, bebek yapımcısı ve metin editörü gibi neredeyse bir düzine uygulamanın yanı sıra aranmanız için tüm bir web forumu ile birlikte. Sancılar, eski bilgisayarların sihirini ve harikasını ve sıkı örgü sitelerin ve ağın ilk günlerinde oluşan toplulukların sihirlerini yakalar.

İnterneti keşfedin. Kendini keşfedin. Hayatınızın küçük konforlarında cenneti bulun.

[İçerik Uyarıları: Ebeveyn Çatışması, Gaslighting, Yanıp Sönen Görseller]

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel Core 2 Duo Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: Entegre Depolama: 115 MB Mevcut alan Ses kartı: Windows Ses Sistemi Ek notlar: Oyunda bazı isteğe bağlı ekstralar yalnızca klasik bir MAC'de oynatılabilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
180
TELİF HAKKI İHLALİ