Secret Of The Royal Throne Full İndir Oyun indir

Kraliyet Tahtının Sırrı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kraliyet Tahtının Sırrı - Gizli Nesne Macerası Mistik Hindistan'da Set Eski Sırları Keşfedin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: apar oyunları

Publisher: Libredia

Sürüm tarihi: 30 Nis, 2016

tür: Casual, Gizli nesne

, antik Hindistan'da 13 tanrının rehberliğinde bir tahtlı olan asil bir kral olduğu inanılıyor. Krallığı, kızgın bir adaçayı, Deitie'nin güçlerini kilitleyen kraliyet tahtını lanetli kadar müreffeh ve yenilmezdi.

Bir gün Amerika Birleşik Devletleri'nden ünlü bir arkeolog, Hindistan'daki arkeolojik saha ziyareti sırasında, krallığın bugün olduğu ve kraliyet tahtının Hindistan'ın antik hazinelerini ortaya çıkarmanın anahtarıdır.

Kızı Samantha, bu tanrıları canlandırmak ve birleştirmek zorunda olan ve bir kraliyet tahtının sırrını ortaya çıkarmak zorunda olan büyülü ve inanılmaz bir maceraya hazırlanır.

Samantha'nın yeni bir kötülük pençesini hazineye koymadan önce sırlarını ortaya çıkarmasına yardım edin.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Kral Sukarma tarafından yönetilen gizli imparatorluğun antik kalıntılarında ve dünyanın tarihindeki en zengin kindgom. Bu mistik topraklarda gezinmek, boyunca gizlenen sırları aramada. Gizemleri ortaya çıkarın, engellerin üstesinden gelin ve bulmacaları çözün. Dünyanın en gizemli ve şanlı hazinelerinden birini tutan eski bir Hint krallığının sırlarını keşfedin. Gizli nesne oyunları, bulmacalar, gergin müzik ve çok daha fazla bir şekilde unutulmaz bir oyunun bir zihinle birleştirin. Aklını uçuracak el boyaması sanat eseri.

Minimum: OS: 7/8/10 kazanın İşlemci: 2 GHz Bellek: 2 GB RAM DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
122
TELİF HAKKI İHLALİ