Secret Ponchos Full İndir (v1.002) Oyun indir

Secret Panchos full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gizli Panchos, şık bir spagetti batı evreninde yer alan oldukça rekabetçi bir PVP dövüş oyunudur. 3V3 savaşındaki eşsiz, hızlı tempolu oyun, burada bir ortam yaratır ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: SwitchBlade Monkeys Entertainment

Publisher: SwitchBlade Monkeys Entertainment

sürüm tarihi: 13 Eki, 2015

tür: eylem, atıcı, macera

Yeni bir PVP savaşı tarzında hayatta kalmak için yağ var mı - her atış bir beceri atış mı?

Secret Ponchos, şık bir spagetti batı evreninde yer alan güzel ama ölümcül rekabetçi bir PVP dövüş oyunudur. İzometrik oyun takım tabanlıdır ve daha önce oynadığınız herhangi bir dövüş oyununun veya Moba'yı aksinedir. Savaş, hızlı tempolu, kesin ve acımasızdır, bu da beceri maddesinin olduğu rekabetçi bir ortamla sonuçlanır. Otomatik saldırı ya da el tutma yok - her atış bir beceri çekimidir!

Vahşi Batı'da hayatta kalmak kolay olmayacak. 3V3 atışlardaki ve 1V1 düellolarındaki en ölümcül geçişlere karşı kare koyacaksınız. Bu, rakibinizi (aralık kontrolü, zamanlama, doğruluk), kurnaz takımı oyununuzun ve düşmanlarınızın başkanlarınızı toplayıp topladıklarını belirleyebileceğinizi belirleyen çevrenin stratejik kullanımınızdır.

"Çoğu Aranan Sürüm", buhar için gizli pançoların yoğun bir şekilde genişletilmiş bir versiyonunu getirir. Switchblade maymunları, Siz Gizli Panchos'un arkasındaki indie geliştiriciler (bu!), Son 6 yıldır evlerinden gizli pançolar inşa eden küçük bir arkadaş grubudur. Geçen yılın, özellikleri iyileştirmek için erken erişim topluluğu ile yakın bir şekilde çalıştılar ve oyunun içeriğini (gelişmiş bir karakter kadrosu, yeni haritalar ve tamamen yeni oyun modları dahil) iki katından fazla eklemek için çalıştılar ve şimdi resmi sürümünü sunmaktan gurur duyuyorlar. . Bu yıl EVO 2015'te Gizli Panchos'un "en çok aranan baskısı" sergilendi ve rekabetçi toplumdan inanılmaz derecede güçlü bir resepsiyon aldı.

Mücadele oyun topluluğundan ...

"Bu oyunu Evo'da oynadı ve daha fazlası için geri gelmek zorunda kaldım. Hızlı tempolu, stratejik ve taze oyun oynamak, oynamak için bir patlama ve daha da eğlenceli. "

- Skisonic, EVO yorumcusu

"Gizli Panchos, herkesin buhar kütüphanelerinde Asap'ta ihtiyaç duyduğunu düşündüğüm uyuyan OP oyunu"

- TkBreezy, Smash Yorumcu

Her atış bir beceri atışıdır! Pvp'de iyi olduğunu mu düşünüyorsun? Beceri Çekimleri, doğruluk, iyi boşluk ve zamanlama kullanarak, kendinizi kullanarak çekimi kullanmanız gerektiği anlamına gelir. Elinizi tutmak için otomatik saldırı veya kilitleme yok. Gizli Panchos, yalnızca oyun becerilerinize, reflekslerinize, zamanlamanız ve hassasiyetinize güvenebileceğiniz bir oyundur. Gizli pançolar MOBA olarak inşa edilmedi, ancak hızlı tempolu takım savaşını destekleyen bir dövüş oyunu olarak.

Takım oyunu, dövüş oyununa sahip muhteşem bir uyumdur. Farklı Outlaw sınıflarından bir spagetti batı çetesi oluşturun ve caddeye yoğun bir çatışmada rakiplerinizi aşağıya indirin.

Minimum: OS: Windows 7 SP1, Windows 8 İşlemci: Intel Dual-Core 2.4 GHz veya AMD Çift Çekirdekli Athlon 2.5 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 460GTX veya AMD RADEON HD 6800 1GB KABUL EDİLMESİ DirectX: Sürüm 10 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: Doğrudan x 10 Ses cihazı Ek Notlar: Denetleyici / Gamepad Desteklenen: Sony PS4 Çift Şok, Windows® için Microsoft Xbox 360® Denetleyicisi. Klavye / fare desteklenir.
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
186
TELİF HAKKI İHLALİ