Secrets of Rætikon Full İndir Oyun indir

Rætikon full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Rætikon'un sırları - acımasız kuş, kuş hareketine karşı. Vahşi hayvanlar ve gizemli bir antik kültürün eserleri. Mücadele ve keşifle dolu bir oyun - hiçbir şeyin aksine ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Kırık kurallar

Publisher: Kırık kurallar

sürüm tarihi: 7 Oca, 2014

tür: macera, eylem, bulmaca, açık dünya

acımasız kuş, kuş eylemine karşı. Vahşi hayvanlar ve gizemli bir antik kültürün eserleri. Mücadele ve keşifle dolu bir oyun - daha önce oynadığınız her şeyin aksine.

Raetikon Sırları

Kendinizi Alpler'in dağlarında yalnız bulursunuz. Eski bir kültürün garip tartışmalarını, vahşi hayvanları ve gizemlerini keşfedin. Rætikon'un sırlarını ortaya çıkarın, bir kuş gibi uçurduğunuz ve unutulmaz bir dünyayı keşfedin.

Rætikon sırları, açık bir dünyayla aksiyon odaklı bir keşif oyunudur. Alpler'in vahşi dağlarından geçirin ve eski makinelerin parçalarını toplayın. Dünya etkileşimde zengindir. Ağaçlar, kayalar, bitkiler ve hayvanlar - her şey fiziğe dayalıdır ve yakalanabilir ve sürüklenebilir.

düşmanca hayvanlar habitatlarını korur ve birbirinizle de sizinle etkileşime girer. Bu ekosistemi avantajınıza göre kullanın: Bir av kuşu başka bir avcıya sürükleyin ve birbirlerine saldırırlar; Bir robin tutun ve bir şahinle besleyin - sizin yerine fakir kuşa saldıracak; Çivili bitkileri koruyarak veya düşmanları thornbushes içine iterek kendinizi savun.

Buhar atölyesi entegrasyonu

Rætikon'un sırları tam özellikli bir seviye editörü. Oyuna gelen her seviyeyi düzenleyebilir veya tüm yeni seviyeleri oluşturabilirsiniz. Seviyeler Steam Atölyesi üzerinden paylaşılabilir. Oyuncaklar, hatta yeni oyunlar inşa etmenizi sağlayan bir fizik sanal alanı var. Bu, oyunun kendisini inşa etmek için kullandığımız editördür. Oyunda çalıştığımız sürece sürekli geliştirilecektir.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8 İşlemci: 2 GHz Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: Intel HD 4000 Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
145
TELİF HAKKI İHLALİ