#SelfieTennis Full İndir Oyun indir

#selfietennis full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. #Selfietennis, kendinizle tenis oynadığınız bir kum havuz oyunudur. Topa topa vurduğunuzda, diğer tarafa ışınlayın ve puan almak için geri dönün. Ama bir zamanlar ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: vrunicorns

Publisher: Bandello

Çıkış Tarihi: 1 Nis, 2016

tür: vr

#selfietennis, gerçekten güzel bir fizik simülasyonu ve büyük AI ile bir tenis oyunundan çok daha fazlasıdır, her yaştan ve sıfır hareket hastalığı olan oyunculara erişilebilir.

Bulutlardaki bir tenis kortunda kendinize karşı oynarsınız, sizi çevreleyen ve sizinle birlikte etrafta dolaşırlar. AI, son derece sofistike, komik, aptalca ve diğer şeyler olarak tanımlanabilir.

Hardcore tenis fanları için, yapabildiğimiz en iyi fizik sistemini yaptık ve tenis artıları gerçekten iyi bir simülasyon olduğunu, ancak topların peşinde koşma ya da çekim yapmasın gibi gerçek hayatın herşeyine sahip olmadığını doğruladık. diğer insanlarda.

kendi ritminde oynamayı sevenler için, kuralları takip etmeyen, oyunun mükemmel bir funky sandboxy yükseltmelerinin mükemmel bir karışımına sahiptir: #LightSaber, #violins, #selfies, #bow ve #aryary ruh hali için # #PonyCorn, at sırtında (çubuk) ve #heartları kırmak için (daha fazla yükseltme almak için).

Şimdi HTC Raket Tracker çevre birimini destekliyoruz! Oyuna aktif olarak başlatın ve yoğun bir egzersiz için iki elle (veya çift kullanım raketleri) oynayabilirsiniz - topu toplarınızla ilgilenir, sadece onları şaplak atmak zorundasınız!

Talimatlar

Topu (lar) ve raketleri ortaya çıkarmak için tetikleyicileri kullanırsınız. Kilitlemek için raket tetikleyicisine çift tıklayın. Denetleyici ellerini dokunmatik yüzey üzerindeki küçük düğmeye değiştirebilirsiniz. #Ballpoople'i mahkemeden vurun ve Kalplerini #HeartAttack Moduna (zaman sınırlı yükseltmeleri) girmek için alın.

#Shiestick, top denetleyicisinin saplar üzerindedir ve bir GIF kaydını ve tweetpad üzerinden tweet yapabilirsiniz - oyuna başladığınızda Twitter profilinizde oturum açın. Elinize kilitlemek için Sapları çift tıklayın. Güvenlik Kraldır: Kontrolörler uçabilir, bu yüzden bilek kayışları kullanın!

Hileleri için, Google'ı kullanın! Biz

Evde birkaç hileyi (klavyede):

Minimum: OS: Windows 7, 8.1, 10 İşlemci: Intel I5 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 970 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
158
TELİF HAKKI İHLALİ