Serious Sam Double D XXL Full İndir Oyun indir

Ciddi Sam Double D XXL Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Ciddi Sam Çift D XXL - Devrimci GunStacker ile ateş gücünü kazın ve tüm silahlarınızı bir kez yıkım senfonisinde ateşleyin!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Mommy'nin en iyi oyunları

Publisher: devolver digital, creoteam

sürüm tarihi: 30 Ağu, 2011

tür: eylem, atıcı

Ciddi SAM, zihinselin Horde'sinin abominable lejyonlarını savaşmak için arsenalinde her şeyi kullanarak ikinci boyuta ayrılır. Ağır düzenlemenin ciddi Sam Çift D XXL'de uçmasına izin vermek için tetiği çekin, Indie Sensation Ciddi Sam Double D'nin tamamen yeni görevleri, silahları, düşmanları ve zorluklarla tamamen yeniden yüklenmiş bir versiyonu. Devrimci GunStacker ile ateş gücünü kazın ve tüm silahlarınızı bir kerede bir imha senfonisinde ateşleyin! Zafer ve yok etme arasındaki tek şey, tişört ve kotundaki bir adamdır, büyük bir büyük silah yığını koruyan bir adamdır.

Temel özellikler

Ciddi Eylem: Bir mermis fırtınası ve alev fırtınası, bir tuhaf ve acımasız bir horde ve vahşi yaratıklar cehennem kahramanlığı ciddi Sam'u getirmeye devam ediyor. Antik Mısır Piramitlerinden Piramitlerin Piramitlerinden Piramitlerin Piramitlerinin Piramitlerinin Piramitlerinin Piramitlerinin Piramitleri'nden 18 katında 18 katında kırılganlığa öncelik öncesi Dünya'nın sert ormanlarına çarptı.

Devrimci GunStacker: Düello-Wielding daha az erkekler içindir. Ciddi Sam Double D's Yeni GunStacker, Ciddi Sam'in birinin üstüne herhangi bir silah kombinasyonunu istiflemesine izin verir ve hepsini bir kerede yanıyor. Bir lazer silahı ve el bombası fırlatıcıda iki av tüfeği? Elbette. Dört testere ve bir flametrower? Evet, lütfen.

Tuhaf Canavarların Lejyonları: Başsız Kamikazlar, GAAR ve Biyomekanoidler gibi klasik ciddi Sam düşmanlarına karşı çatışın veya deli şampuanlar, garip vuvuzelatörler ve şaşırtıcı derecede seksi femıklar gibi tüm yeni canavarlar. Değerinizi kanıtlayın ve Epic Showdown'larda Carnage Dolu Dört İnanılmaz Eşsiz Patronları Kanıtlayın!

Mücadele Odaları ve Ciddi Sırları: Aksiyon dolu bir meydan okuma bataryası ile gelen eylemi, acımasızca dolandırıcılık dalgaları ile doludur. Gerçekten ciddi olsun ve bu vahşi dünyaya gizlenen düzinelerce ve düzinelerce sırları ortaya çıkarmaya çalışın!

OS: XP, Vista, 7 İşlemci: 2.0 GHz veya daha hızlı (çift çekirdekli önerilir) Bellek: 1GB Sabit disk alanı: 500 MB Ekran kartı: 128 MB kart, Shader Model 2.0 destekler DirectX®: 9.0C Ses: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı Ek: Microsoft Xbox 360 Denetleyici veya Xinput Denetleyicisi
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
178
TELİF HAKKI İHLALİ