Sex & Gun PC Full İndir Oyun indir

Seks ve amp; Silah PC full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Seks ve amp; Silah PC - & amp; "Silahınızı alın ve çılgın bir hikaye ile sürülen interaktif seks ile hızlı tempolu bir silah dövüş oyunu yaşayın: & amp; quot; Robocock & amp'un yükselişi;.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: VR-Exodus

Publisher: vr-exodus

sürüm tarihi: 9 Eyl, 2019

tür: çıplaklık, simülasyon, eylem, macera

Seks ve amp; Silah PC sürümü nihayet dışarı!

Sen istemedim bir davaya sürüklenen bir polisin - ama patronun çok ikna edici - birkaç dakika sonra, rehinenin yapıldığı eve gidersiniz, kurtarma kan banyosu olmadan olmaz , kesinlikle ödüllendirilecek, ama hangi maliyette?

Eşiniz size bakar, sizi kafasına takip edin, vücuduna dokunduğunuzda reaksiyona girin, bezleriyle, fizik meme ile etkileşime girer. Ayrıca, vücudundaki belirli bir noktayı hareket ettirerek seks konumunu da değiştirebilirsiniz - kadın ve amp; Erkek cinsel organları dokulu ve etkileşimlidir.

Seks Oyunu: Interactors & Amp'teki nokta; Bunları kullanmak için "E" tuşuna basın, bazıları bezleri kaldırır, kedi / eşek / eşek / parmak - fare tekerleğini hareket ettirerek içine yerleştirdiğiniz şeyi kontrol edebilirsiniz - kadının vücut parçaları hareketini de taşıyabilir ve konumunu değiştirebilirsiniz.

Özelleştirilebilir ortak: Oyunu bitirdiğiniz kişi, bir özelleştirici paneline ve amp'a erişeceksiniz; Onu istediğiniz gibi değiştirin: vücut tipi, cilt rengi, göz rengi, kıllar (8 varyasyon), kıllar rengi, meme boyutu, eşek boyutu ve ayrıca 20 farklı bez arasında seçim yapın ~) Hikayeleri istediğiniz kadınla tekrar oynatın.

seks evi

Oyunun piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra, Cinsiyet House, orada birden fazla seks sahnelerinin tadını çıkarabileceğiniz ve hayalinizin ortağıyla zaman geçirebileceğiniz yer açacak!

ve sonra?

Yeni bir bölüm "Zombie Apocalypse" teması yolda!

Oyun: 3 zorlukta oynayın: kolay, normal, sert botlar daha fazla HP, daha iyi görme.

* ateş, yeniden yükle, dergi, kurşun geçirmez yelek - yakın dövüş saldırıları -

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64 bit işlemci ve işletim sistemi İşlemci: Intel Core i5 4590 Bellek: 8 MB RAM Grafik: NVIDIA GTX 970 veya GTX 1060 veya daha iyi / AMD R9 290 veya daha iyi

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64 bit işlemci ve işletim sistemi İşlemci: Intel Core i7 Bellek: 8 MB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 1080 TI
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
388
TELİF HAKKI İHLALİ