Shadow Uprising Full İndir Oyun indir

Gölge Uprising Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Shadow Uprising, yalnızca sanal gerçeklik sistemleri için tasarlanan kıyamet gizli oyun sonrası tek bir oyunculu. Güvenliği atlamak için tamamen sınırsız hareketliliği kullanın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Amber Eye Studio

Yayıncı: investvr

sürüm tarihi: 14 Aralık, 2018

tür: eylem, vr

Shadow Uprising, yalnızca sanal gerçeklik sistemleri için tasarlanan kıyamet gizli oyun sonrası tek bir oyuncudur. Hedefi baskıcı AI overlord'ı devirmek için bir sibernetik olarak geliştirilmiş bir ninja çalıyorsunuz. Yolculuğunuz boyunca uzun unutulmuş sırları keşfedecek, antik eserleri kurtarın ve insanlık kalıntılarını tasarruf etmenize yardımcı olacaksınız.

tamamen sınırsız hareketlilik. Geleneksel lokomotion, isterse bir duvardan diğerine bağlanmak ya da serbestçe tırmanmak, hiçbir şey hedefinize ulaşmamanızı engelleyemez.

Stealth oyun. Güçlü bir gizli ve algılama sistemi, oyuncunun kesintisiz, outsmart ve dış mekanları dış mekanları dikkatini dağıtmasını sağlar.

gizlice saldırıları. Swift bir kılıç dilimi ile, oyuncu herhangi bir şüphesiz koruyucuyu hızlı ve verimli bir şekilde suikast yapabilir.

Komple savaş sistemi. Suikastler en yaygın olarak cevaptır, ancak hiçbir şey bir cesur oyuncunun kırılmasından her iki kılıçla çekilmiş.

Özelleştirilebilir yükleme. Uzun menzilli Shurikens, duman bulutlarını engelleyen Kunais, çekildiğinde zamanın kendisini durdurabilen bir yay için 8 farklı yükseltme özelliklerine sahiptir.

Secrets & amp; Lore. Gölge ayaklanmasının kurulmasına yol açan trajik geçmişi öğrenmek için oyun boyunca 30'un üzerinde dikkatlice gizli sırları bulun.

Epic patronu savaşı. Ninjaların en adanmış olanı, AI'nin kendisini tam anlamıyla bu dünyanın dışında olan destansı bir patronla yüzleşecek.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I5-6500 veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 / AMD VEGA 56 veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 7 GB mevcut alan Ek notlar: HTC VIVE veya Oculus Rift
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
195
TELİF HAKKI İHLALİ