Shovel Knight Full İndir (v2.4) Oyun indir

Kürek şövalye full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kürek Knight, süpürme klasik aksiyon macera oyunudur.

Shovel Knight PC oyunu genel bakış:

Shovel Knight, Yacht Club Games tarafından geliştirilmiştir ve Yacht Club Games tarafından yayınlanmaktadır. 26 Haziran 2014'te piyasaya sürüldü.

Shovel Knight, müthiş oyun, unutulmaz karakterler ve 8 bit retro estetik ile süpürme klasik bir aksiyon macera oyunudur. Yeni ve eski sıcak bir mashup! Büyük bir arayışı olan küçük bir şövalye olan eponymous kürek şövalyesi olarak oynuyorsun. Kürek Şövalyesi bu toprağa iki golle geldi: Kötü Enchantress'i yenmek ve kaybedilen sevgili için arayışı. Bir kürek bıçağı kullanır: teknikleri artık yaşlara kaybolan çok amaçlı bir silah. Her zaman dürüst ve yardımsever, kürek şövalye, Shovelry kodunun parlayan bir örneğidir: acımasızca kes ve yorulmadan kaz!

Ama, Kürek Şövalyesi ile sevgili arasında, kötü niyetli şövalyelerin kadrosu anlamına gelir. Çeyrek sırası emri olarak bilinen bu korkunç düşmanlar, kürek şövalyesinin Enchantress'e ulaşmasını önlemek için gönderildi ve misyonlarını herhangi bir ücret karşılığında takip edecek. Mükemmel platform, güzel sanat, bulaşıcı müzik, çılgın patronlar, mizah ve kaldırma ve gerçek kalpli oyunları seviyorsanız ... Kürek Şövalye sizin içindir!

Shovel Knight Full indir Nasıl Yüklenir:

1. Bedava İndir Shovel Knight PC oyunu Burada:

(Tüm bağlantılar değiştirilebilir, lütfen diğer tüm sunucuları daha önce doğrulayın)

• Bağlantı Mega.co.nz:

• link openload.co:
Burada indir

• Link Kumpulbagi:

• Link Upfile:

• link aşağı:

• Bağlantı GO4UP (Çoklu Bağlantılar):

• Link yüklendi:

• Link Uptobox:

• Google Drive Link:

(Şifre ile UNRAR: IgG-Games.com)

2. Özü.
3. Çatlak kürek şövalyesi gerek yoktur.
4. Oyunu oynayın.
5. Eğlenin ^^.

(nasıl kurulacağını bilmiyorsanız veya bazı problemleri nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız, bana etikette sorabilirsiniz)
(İndirme bağlantıları bozulursa, yeniden talep etmelisiniz. - etikette yükleme) Nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar PC'de Kürek Knight Full indir:

yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

Shovel Knight Full indir için sistem gereksinimi:

Minimum:

237
TELİF HAKKI İHLALİ