Sid Meier’s Civilization V: Complete Edition Full İndir Oyun indir

Sid Meier'ın Medeniyeti® V Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Sid Meier'in Medeniyeti V - Yeni oyuncu oluşturulan haritaları, senaryoları, arabirimleri ve daha fazlasını oluşturun, keşfedin ve indirin!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: firaxis oyunları, aspyr (Mac), aspyr (Linux)

Publisher: 2k, aspyr (Mac), Aspyr (Linux)

sürüm tarihi: 23 Eyl, 2010

tür: strateji, dönüş tabanlı, simülasyon

Amiral gemisi sıra tabanlı strateji oyunu döndürür

Adamın şafağından bir medeniyeti kurarak ve liderlik ederek dünyanın cetvel olacağı: Savaşı, Diplomasi Davranış, Yeni Teknolojileri Keşfet, Tarihin En Büyük Liderleri ile Başa Dön Ve En Çok İnşa Ediyor Dünyanın şimdiye kadar bildiği güçlü imparatorluk.

Sunum davetkar: Hemen atlayın ve yeni oyuncuları oyuna uygulayan sezgisel bir arayüz ile kendi hızınızda oynayın. Gaziler, dizinin öne çıkanları olan derinliği, ayrıntı ve kontrolü takdir edeceklerdir.

inanılır dünya: Ultra gerçekçi grafikler, kendinizinkini keşfetmek, savaşmak ve iddia etmek için yemyeşil manzaraları gösterin.

Topluluk ve amp; Multiplayer: Dünyanın her yerindeki oyuncularla veya yerel olarak LAN maçlarında, MOD * Oyunu benzeri görülmemiş şekillerde yarışın ve oyundan ayrılmadan bir oyun içi bir topluluk hub'tan modları doğrudan yükleyin.

Geniş sistem uyumluluğu: Medeniyet V, yüksek uçlu masaüstünden birçok dizüstü bilgisayara birçok farklı sistemde çalışır.

Tüm yeni özellikler: Yeni bir hex tabanlı oyun ızgarası heyecan verici yeni savaş ve inşa stratejileri açar. Şehir devletleri diplomatik savaş alanında yeni bir kaynak haline geldi. Geliştirilmiş bir diplomasi sistemi, tamamen etkileşimli liderlerle pazarlık yapmanızı sağlar.

* modding SDK ücretsiz bir indirme olarak kullanılabilir.

Not: Sid Meier'in medeniyetinin Mac ve Linux + Steamos sürümleri, sadece İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca ve İspanyolca'da mevcuttur.

Minimum: OS: Windows® Vista SP2 / Windows® 7 İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz veya AMD Athlon X2 64 2.0 GHz Bellek: 2GB RAM Grafikler: 256 MB ATI HD2600 XT veya daha iyi, 256 MB NVIDIA 7900 GS veya daha iyi veya Çekirdek I3 veya daha iyi entegre grafikler DirectX®: DirectX® sürüm 9.0C Sabit Disk: 8 GB Ücretsiz Ses: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı Not: Dokunmatik Ekran Ultrabook ™ cihazı için optimize edilmiştir

Önerilen: OS: Windows® Vista SP2 / Windows® 7 İşlemci: 1.8 GHz Quad Core CPU Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512 MB ATI 4800 serisi veya daha iyisi, 512 MB NVIDIA 9800 serisi veya daha iyi DirectX®: DirectX® sürüm 11 Sabit Disk: 8 GB Ücretsiz Ses: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı Not: Dokunmatik Ekran Ultrabook ™ cihazı için optimize edilmiştir
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
292
TELİF HAKKI İHLALİ