Siege Full İndir Oyun indir

Tom Clancy's Rainbow Six® Siege Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tom Clancy'nin Rainbow Six Siege, ünlü Ubisoft Montreal Studio tarafından geliştirilen, ünlü birinci şahıs nişancı franchise'ın en son taksitleridir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ubisoft Montreal

Publisher: ubisoft

sürüm tarihi: 1 Aralık, 2015

tür: eylem, atıcı, strateji, korku, simülasyon, gündelik

Tom Clancy'nin gökkuşağı altı kuşatması için yıkım sanatı ve gadgetri. Yoğun Kapalı Bölgelerle mücadele, yüksek ölümcül, taktiksel karar verme, takım oyunu ve her an içindeki patlayıcı eylem. Tom Clancy'nin gökkuşağının altı oyunlarının zengin mirasından doğan şiddetli bir yangın söndürme ve uzman stratejisi yaşayın.

rakipsiz bir imha düzeyi ve gadget'u kullanarak yepyeni bir saldırı tarzına girin.

Savunma, ortamlarınızı strongholds dönüştürmek için ekibinizle koordine edin. Düşman tarafından ihlal edilmesini önlemek için savunma sistemleri tuzağa bakın, güçlendirin ve oluşturun.

Saldırıda, ekibinizi dar koridorlar, barikalı kapılar ve güçlendirilmiş duvarlarla yönlendirin. Her durumu planlamak, saldırı ve etkisiz hale getirmek için taktik haritaları, gözlem bileziği, rappelling ve daha fazlasını birleştirin.

Dünyanın dört bir yanından onlarca yüksek eğitimli, özel kuvvet operatörlerinden seçim yapın. Düşman hareketini izlemek için en son teknolojiyi dağıtın. Yeni yangın satırlarını açmak için duvarları parçalayın. Yeni erişim noktaları oluşturmak için tavan ve katlar ihlal etmek. Düşmanlarınızı ve çevrenizdeki çevreyi bulmak, değiştirmek ve yok etmek için ölümcül arsenalinizden her silahı ve gadget'ı kullanın.

Rainbow altı kuşatma zamanla geliştikçe yeni stratejiler ve taktikler yaşayın. Yeni operatörler, silahlar, alet ve haritalar içeren her güncelleme ile kuşatma kurallarını değiştirin. Şimdiye kadar değişen peyzajın yanı sıra arkadaşlarınızla birlikte gelişin ve orada en deneyimli ve tehlikeli operatörler olun.

Sıralanmış maç oyununda dünyanın dört bir yanından başkalarına karşı yarışın. En iyi kadroyunuzu alın ve haftalık turnuvalarda rekabetçi topluluğa katılın ya da en iyi profesyonel ekiplerin Savaş Siege Pro liginde savaşın.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versiyonları gerekli) İşlemci: Intel Core I3 560 @ 3.3 GHz veya AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHz Bellek: 6 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5870 (DirectX-11 1GB VRAM ile uyumlu) Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 61 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectX® 9.0C En son sürücülere sahip uyumlu ses kartı Ek notlar: Serbest bırakma sırasında desteklenen video kartlar: GEFORCE GTX 460 veya daha iyisi, GTX 560 veya daha iyi, GTX 650 veya daha iyi, GTX 750 veya daha iyi veya GT900 ve Titan Serisi, Radeon HD5870 veya daha iyi, HD6870 veya daha iyi bir kart , HD7770 veya daha iyisi, R7 260X veya daha iyi veya R-300 serisi ve Fury X'ten herhangi bir kart. Bu kartların dizüstü modelleri çalışabilir, ancak desteklenmez. Bu yonga setleri bu oyunu çalıştıracak olanlardır. Serbest bırakıldıktan sonra ek yonga setleri desteklenebilir. Desteklenen yonga setlerinin güncel bir listesi için, lütfen destek web sitemizde bu oyun için SSS'u ziyaret edin: http://support.ubi.com. Oyun Fairfight (https://www.gameblocks.com/products) ve BattleYe (https://www.battleye.com/) anti-hile teknolojisi içerir.

Önerilen: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versiyonları gerekli) İşlemci: Intel Core I5-2500K @ 3.3 GHz veya daha iyi veya AMD FX-8120 @ 3.1 GHz veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 670 (veya GTX 760 / GTX 960) veya AMD Radeon HD 7970 (veya R9 280X [2GB VRAM] / R9 380 / Fury X) Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 61 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectX® 9.0C Uyumlu Ses Kartı 5.1 En Son Sürücülerle Ek notlar: Serbest bırakma sırasında desteklenen video kartlar: GEFORCE GTX 460 veya daha iyisi, GTX 560 veya daha iyi, GTX 650 veya daha iyi, GTX 750 veya daha iyi veya GT900 ve Titan Serisi, Radeon HD5870 veya daha iyi, HD6870 veya daha iyi bir kart , HD7770 veya daha iyisi, R7 260X veya daha iyi veya R-300 serisi ve Fury X'ten herhangi bir kart. Bu kartların dizüstü modelleri çalışabilir, ancak desteklenmez. Bu yonga setleri bu oyunu çalıştıracak olanlardır. Serbest bırakıldıktan sonra ek yonga setleri desteklenebilir. Desteklenen yonga setlerinin güncel bir listesi için, lütfen destek web sitemizde bu oyun için SSS'u ziyaret edin: http://support.ubi.com. Oyun Fairfight (https://www.gameblocks.com/products) ve BattleYe (https://www.battleye.com/) anti-hile teknolojisi içerir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
143
TELİF HAKKI İHLALİ