Simona’s Requiem Full İndir Oyun indir

Simona'nın Requiem full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Simona'nın requiem, eski aksiyon macera oyunlarından ve modern bir dokunuşla ilham alan retro tarz platformdur. Scythe'yi Simona olarak alın ve balıkçıya yolunuzu çizin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Team Simona

Publisher: Team Simona

Çıkış tarihi: 27 Nis, 2021

tür: eylem, macera

Simona'nın requiem:

kısa ve tatlı bir oyun. 2-3 saatlik oyun bekliyoruz.

Orta zor. Çoğu insan onu alıp bitirebilmelidir.

Chill bir deneyim. PACE, diğer hızlı tempolu plattformers'dan biraz daha yavaştır.

Simona'nın requiem değil:

Geleneksel bir metroidvanya. Simon'ın arayışı ile Gecenin Senfonisi'nden daha fazla ortak var.

reçel içeriği ile dolu. Amacımız, bir akşam için tamamen takdir edilebilecek bir deneyim yapmak olmuştur.

Simona'nın Requiem, Mor Pelerin Reapers'a hizmetçi olan Simona olarak oynadığınız bir Retro Adventure Platfanter'dır, ayın arkasına gizleyen Fisher Kralı'nın ruhunu iddia etmektedir.

LunaterGo'nun ıssız ülkesinde çeşitli birbirine bağlı seviyelerde seyahat edin. Mağaraları ve ovaları keşfedin ve arayışınızı bitirecek ipuçlarının gizlenmesi için ipuçlarını bulmak için Mağaralar ve Ovalar ve Savaş Dolaşım Canavarları.

Özellikler

Gizemli bir dünya sizi keşfetmenizi bekliyor. Başka hiçbir şeyin aksine, zamanla kaybolan bir düşüş arazisini keşfedin ve garip sakinleri ile tanışın.

Yeni zorlukları fethetmek için yeteneklerinizi yükseltin. Çevreyi geçmenin ve tüm zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacak yeni yollar bulun.

Dünyanın her yerinden gizlenmiş sırları bulun. Dünyanın her yerine gizlenmiş olan tahsil eden epitaplar yoluyla geçmiş olayları yeniden yaşayın.

Scythe ile birçok farklı düşman savaşın. Simona, Moonlit Tacythe'yi, yavaş ama çok yönlü bir silahı, düşmanların en vahşisini alabilecek kadar çok yönlü bir silah kullanıyor.

Minimum: OS: 64bit Microsoft® Windows® 7 SP1, 8.1, 10 (sürüm 1607 veya daha iyi) İşlemci: 64bit 1.5 GHz CPU Bellek: 4 GB RAM Grafikler: OpenGL 3.0 (DirectX® 10) uyumlu grafik kartı ve sürücü DirectX: Sürüm 10 Depolama: 300 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: 64bit Microsoft® Windows® 7 SP1, 8.1, 10 (sürüm 1607 veya daha iyi) İşlemci: 64bit çok çekirdekli 2GHz CPU Bellek: 6 GB RAM Grafikler: OpenGL 3.0 (DirectX® 10) uyumlu grafik kartı ve sürücü DirectX: Sürüm 10 Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
163
TELİF HAKKI İHLALİ