SinaRun Full İndir (v1.5.2) Oyun indir

Sinarun full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sinarun minimalist bir 3D platform / yarış oyunudur. Sevdiğiniz bir seviye bulun, yüzlerce kez oynayın ve liderliğinde en iyisi olmaya çalışın! Çevrimiçi çok oyunculu da mevcut!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: princesseuh

Publisher: princesseuh

sürüm tarihi: 26 Ekim, 2015

tür: yarış

Sinarun minimalist bir 3D platform / yarış oyunudur.

Amaç? Sadece en iyi zamanı yap! Sizi diğer oyunculardan farklı kılan şey, oyun alanında alabileceğiniz ucuz yetenekler değildir. Atlama, dönüşler ve genel rota bulma optimizasyonunda ne kadar iyi olacaksınız.

Oyun, oyuncuları herhangi bir seviyeye yönlendirmemek için tasarlanmıştır. Tüm seviyeler (şu anda) oldukça benzer olsa da, tüm seviyelerde oyunda hafif değişiklikler vardır. Küçük ve hızlı atlamaları sever misiniz? Belki dönüş ve düşer ile daha büyük seviyeleri tercih edersiniz? Peki ya kayar?

Sevdiğiniz bir seviye bulun, yüzlerce kez oynayın ve sonunda belki de lider tablosundaki en iyisi olun!

Geçerli özellikler:

Genel Fuzz

(Erken Erişim Römork Müziği

Keffy KAY

)

Anahtar fetürleri: Birden fazla yolla 16+ seviye. İyi bir rota bulmak, iyi vakit geçirmeye doğru ilk adımdır! Liderler (arkadaşlarınızı yenir veya küresel liderlerde yarışın) Çevrimiçi çok oyunculu (sunucu tarayıcısı, arkadaşlarınıza katılın.) Müthiş tarafından müzik

Minimum: OS: Windows 7 32 / 64bit ve yukarı doğru Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Post 2005 GPU, çoğunlukla üzerindeki tüm efektlerle doğru şekilde çalışmasını sağlamalıdır. DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 250 MB Mevcut alan Ses kartı: Sesi destekliyor mu? Evet? Güzel! Ek notlar: Çok zorlu bir oyun değil ..

Önerilen: OS: Windows 7 32 / 64bit ve yukarı doğru Bellek: 1 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 300 MB Mevcut alan Ses kartı: iyi temel ses desteği, kesinlikle güzel olurdu .. Ek notlar: Yüksek ayarlarda bile hala çok zorlu bir oyun değil
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
174
TELİF HAKKI İHLALİ