Siralim Full İndir (v2.3.0) Oyun indir

Siralim full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Siralim, stratejik savaşta savaşmak için yüzlerce yaratığı toplamanıza ve özelleştirmenizi sağlayan hafif roguelie unsurları olan derin bir RPG'dir. Rastgele yolunla savaşın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Thylacine Studios

Yayıncı: thylacine Studios LLC

sürüm tarihi: 24 Nis, 2015

tür: rpg, dönüş tabanlı

Siralim, stratejik savaşta mücadele etmek için yüzlerce yaratığı toplamanıza ve özelleştirmenize olanak tanıyan hafif Roguelie elemanları olan derin bir RPG'dir. Rastgele üretilen zindanlar ve randomize görevleri tamamlamak için yolunuzla savaşın. Nadir hazineyi bulun ve kalınınızı yükseltmek için kullanın, yaratıklarınızı güçlendirin, güçlü eserlerinizi güçlendirin, yeni büyüleri öğrenin ve çok daha fazlası.

Siralim'deki her zindan rastgele üretilir. Bu, aynı zindanı iki kez ziyaret etmeyeceğiniz anlamına gelir! Her zindan da rastgele oluşturulan görevler içerir, bu nedenle keşfetmeniz için her zaman taze içerik olacaktır.

Sizin için savaşmak için 300'den fazla benzersiz yaratığı yakalayın ve çağırın. Her yaratığın, oyuna yaklaşacağınız yolu etkileyen kendine özgü, benzersiz yeteneklerine sahiptir. Partinizde bir seferde en fazla 6 canlıya sahip olabilirsiniz. Nihai takımı toplayabilir misiniz?

Yaratıklarınız için donatım ve enchant ekipmanı da yapabilirsiniz. Oyunda en güçlü ekipmanlardan bazıları, yaratıklarınız için yeni yeteneklere de sahiptir.

Anahtar fetürleri: Rastgele üretilen zindanlar ve görevler - iki zindan yok! Sizin için savaşmak için 300'den fazla benzersiz yaratığı yakalayın ve çağırın. Her yaratığın, oyunu oynamanızı doğrudan etkileyen kendine özgü yeteneklerine sahiptir. Savaşın gelgitini açmak için 100'ün üzerinde güçlü büyü yaptı. Zihinsiz düğme püresi yerine düşünceli stratejiyi ödüllendiren zorlu savaşlarda savaşın. Yeni yaratıkların kilidini açmak, yeni vatandaşları krallığınızda yaşamak için yeni odalar eklemek için kaleinizi yükseltin. Yaratıklarınızın gücünü artırmak ya da yeni yetenekler vermek için zanaat ve büyüleyici ekipman. Toplamak ve kullanmak için 500'den fazla farklı işçiliği malzemesi vardır. Bir gün son derece güçlü yaratıklara kaplanacak yumurtaları oluşturun. Krallığınızın savaş arenasında şöhret, fortune ve zafer için savaşın.

Minimum: OS: Windows 7 Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 128MB Depolama: 40 MB Mevcut Alan Ek notlar: XP ve Vista için bir geçici çözüm mümkündür, ancak desteklenmez.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
156
TELİF HAKKI İHLALİ