Sixth Grade Detective Full İndir Oyun indir

Sixth Sınıf Dedektif Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Altıncı sınıf dedektif - her zamanki şüphelileri yuvarlar - ortalama kız, yeni çocuk, kabadayı, inek, belki de en iyi arkadaşın! Ortaokul suçu bir şans sağlamıyor ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

sürüm tarihi: 21 Aralık, 2015

tür: rpg, metin tabanlı

Her zamanki şüphelileri yuvarlayın - ortalama kız, yeni çocuk, kabadayı, inek, belki en iyi arkadaşın! Altıncı sınıf dedektifi olarak, para için sınıf arkadaşlarına casusluk yaparsınız - sırlarını tutacak mı yoksa parayı alacak mısın?

"Altıncı Sınıf Dedektifi", seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Logan Hughes tarafından 109.000 kelimelik interaktif bir genç yetişkin romandır. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Ortaokulun Ceza Masterminds ile Wits Maç! Gizemli ortamları ve hırsızlıkları çözün, söylentileri izleyin, en iyi arkadaşınızın çalınan bisikletinizi takip edin ve en önemlisi dansa bir tarih olsun.

Forge dostlukları, hırsızları kovalayın ya da Zorbalara karşı silahlarınıza yapışın mı? Onları halka açın veya yeni bir arkadaşa yardım etmek için sahnelerin arkasında mı çalışın? Müşterilerinizin itibarını koruyacak, kanıtları yok eder misin yoksa, utanç verici sırrını ortaya çıkarmak için arkadaşınızın cep telefonunu kesmek için şimdiye kadar gidelim mi?

Anahtar fetürleri: Altı mini gizemi araştırın. İpuçları, soruyu şüpheliler, kırılmış durumda kodları, parmak izleri için toz, tanıklarla görüşün ve sınıf arkadaşlarınızın en derin sırlarını açığa çıkarın. Gerçeği ortaya çıkarın ya da daha iyi ... veya daha fazla kar için sessiz kal. Sınıfta parla ya da isyancılarla okulu kes. Yetişkinlere yalan - eğer ondan kurtulabilirsen Arkadaşlıklar kurun, düşmanlar yaratın ve büyük dans için bir tarih bul. Bir kız, erkek ya da ikisi olarak oynayın. Herhangi bir cinsiyetin sınıf arkadaşları veya tamamen romantizmi önlemek. Gizli hayranınızın kim olduğunu öğrenin

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
128
TELİF HAKKI İHLALİ