Skid Cities Full İndir Oyun indir

skid şehirleri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Skid Şehirleri - Bir Cyberpunk Şehir Binası oyunu. Bükülmüş, koyu, ütopik veya Distopian bir geleceğin şehrini tanımlayın. Yerden yeraltında, gökyüzüne inşa et. Kötülük gezinmek ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: vittorio banfi

Publisher: vittorio banfi

sürüm tarihi: 25 Şub, 2021

tür: strateji, bina, yönetim, simülasyon, Sci-Fi

Skid şehirleri bir Cyberpunk şehir bina oyunudur. Bir şehrin mekaniğinin ve dinamiklerinin çarpıtılmış, karanlık, bükülmüş bir geleceğe sahip olduğu bir Sandbox. Slammuls, inanılmaz derecede yüksek gökdelenler, cyborg yuvaları, gizli servis siyah siteleri, fabrikalar ve daha fazlasını oluşturun. Şehrinizi yeraltını geliştirin ya da bulutlara ulaşana kadar şehrinizin üstüne binmeye devam edin. Şehriniz ütopian veya distopian olabilir. Sana kalmış.

Tam, sürükleyici bir dünya

Yıl 2092'dir. Amerika Birleşik Devletleri olarak kullanılanlar şimdi üç ana ticaret otoritesine ayrılmıştır. Yükselen deniz seviyeleri, dünya çapında kıyı manzaralarını değiştirdi ve birden fazla denizden bağımsız ülke oluşturmayı teşvik etti. Avrupa hala iç savaşından, 20 yıl sonra iyileşiyor. Zenginler, beyinlerini teknolojiyle büyüterek daha zengin hale geliyor. Androidler daha önce hiç görülmemiş bir ölçekte üretiliyor. Dünyanın şehriniz yüzünden durmayacak. Tüm bunları gerçekleştirdiği gibi gezinmeniz gerekecek.

Şehrinizin üstüne şehrinizi yapın. Veya altında

Şehrinizin gelişebileceği bir sınır yoktur. Gökyüzünde? Sadece kule üsleri ve dikey sokakları oluşturun. Derin yeraltı, Asimov tarzı? Şehrinizin altına 100 kadar yeraltı seviyesine kadar inşa edebilirsiniz. Ve sadece estetik değil: seviyeleriniz arzu edilenlik seviyelerini, endüstriyi ve birbirlerini etkileyecektir.

Utopia veya Dystopia

Distopi'nin kötü olduğunu kim söyledi? Şehrinizi distopik veya ütopik, size kadar yapabilirsiniz. Ayrıca, distopian olan ütopik ve diğerleri olan şehrinizin alanlarını da oluşturabilirsiniz. Şehriniz buna dayanarak uyum sağlayacaktır.

Şirketleri, suçluları ve daha fazlasını kabul etme veya reddetme

Şehriniz büyüdükçe, dünyanın geri kalanından dikkat çekecek. Kötü şirketler, hareketli ofislere veya hatta merkezlerine şehirinize bakabilirler. Oh, organize suç da bunu yapmak isteyebilir. Kesin olarak şehrinizde bir etki yapacaklar - istediler ya da değil. Onları tekmelemeye, onları kucaklamayı ya da onları yoksaymayı deneyebilirsiniz.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 64bit - 2GHz Bellek: 16 GB RAM Grafikler: En az 512 MB RAM ile herhangi bir kart DirectX: Sürüm 11 Depolama: 12 GB mevcut alan Ek notlar: 16GB RAM

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
174
TELİF HAKKI İHLALİ