Slave’s Sword Full İndir Oyun indir

Slave Kılıcı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Slave'nin kılıcı, eski bir aristokratlı İmparatorluğu şövalyesi olan Luna'nın hikayesidir. Şimdi bir paralı asker olarak barışçıl bir şekilde yaşamak, onunla sonuçlanan bir skandalda hızlı bir şekilde katılır ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Circle Poison

Publisher: Kagura Games

sürüm tarihi: 13 Aralık, 2018

tür: çıplaklık, rpg, macera, anime

kendi ülkesinin eylemleri, aristokratlı şövalye, Luna, ücretsiz şehirde mütevazi bir yaşam aramak için statüsünü, rütbesini ve aile servetini terk etti.

Luna, paralı asker olarak barışçıl yaşadı; Ancak, onun köleleştirilmesine neden olan bir duruma sokulur. Luna özgürlüğünü yakalayabilir ve çevresindeki büyük kötülüğün hırslarını parçalayabilir mi?

Bu hapishanede öğrenin Kagura oyunları tarafından RPG Kaçış ve Daire Zehiri Anadili İngilizce'de getirildi!

Özellikler

Anahtar fetürleri: Bir fantastik dünyayı daha da keşfedin Yan görevler Yükseltilebilir ekipman Gündüz ve gece sistemi Gizli sistem Sesli ana karakter

Minimum: OS: Windows® 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU DirectX: Sürüm 9.0 Ek notlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran. LAG, menüleri veya haritaları yüklemeden oluşabilir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer programları kapatın.

Önerilen: OS: Windows® 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: 2+ GHz işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafik: OpenGL ES 2.0 Donanım Sürücüsü Desteği WebGL ivmesi için gerekli. (AMD CATALYST 10.9, NVIDIA 358.50) DirectX: Sürüm 9.0 Ek notlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran. LAG, menüleri veya haritaları yüklemeden oluşabilir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer programları kapatın.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
163
TELİF HAKKI İHLALİ