Slipways Full İndir (v1.0.663) Oyun indir

kayma full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Kayma - İzole gezegenleri geniş bir ticaret imparatorluğuna dokunun. Kapak planları. Araştırma Oyunu Breaking Technologies. Hala öğle yemeği için zamanında yapılması. Sonsuz olanakların tadını çıkarın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Beetlewing

Publisher: Beetlewing

Çıkış tarihi:

tür: strateji, bulmaca, yönetim, bilim kurgu, bina

Tholways, Space Grand Strateji Türünü alır ve tüm mikromamanları ve dik öğrenme eğrisini atarak en iyi parçaları aşağı doğru yoğunlaştırır. Sonuç, bir koşu hızla bitirebileceğiniz strateji ve bulmaca türlerinin benzersiz bir karışımıdır, ancak yine de zor kararlarla dolu derin bir deneyime sahip.

ticareti yapın, savaş değil

gezegenleri kolonize ederek, endüstrileri dikkatlice seçer ve her şeyi yukarı kandırın, böylece gezegenleriniz birbirini desteklemesi için. Her şeyi doğru doğrayın ve kolonilerinizin geliştiğini ve büyümesini izleyin, size karlı ticaret için daha fazla seçenek sunar. Uzun vadeli planlar yapın ve son bir bağlantı, altı gezegenin aynı anda yükselttiğini ve size umutsuzca ihtiyaç duyduğunuz geliri sunduğunda, kendi zaferinize baskı yapın.

Odakınızı ekonomiden uzaklaştırmak için hiçbir askeri yön yoktur. Oyun, tipik büyük stratejinizden daha rahat. Hepsi boşluğu ve sonsuz fırsatlarını keşfetmekle, kabuğunuza şekillendirerek ve tam potansiyeline kadar geliştirmekle ilgilidir. İddia etmek için çok boş evreniyle savaşa gerek yok.

ışıktan daha hızlı

Teklici mikromangemeyi unutun ve gemilerin inşa edilmesini bekleyin. Kaymalarda, aldığınız her eylemin acil sonuçları vardır ve yaptığınız her seçimin büyük önem taşımaktadır. Gezegenleriniz, ihtiyaç duyduklarını elde etmek için doğru kararları vermeye odaklanırken kendilerini yönetir. Değerli zamanınızı meşgul çalışırken boşa harcayacaksınız. Tek bir çalışma 40-60 dakika sürer ve hepsi iyi şeylerle doludur.

Teknik olarak bir çentik

Burada sıkıcı teknolojiler yok. Tek bir binayı% 20 daha verimli hale getirmek yerine, kayamalardaki teknolojiler, Gezegenlerin iradesini taşıymanıza, enerji için yıldızları koşturmanıza ya da insanlar yerine Gezegenlerle kolonileştirmenize izin verir. Seçim her koşu değişir, bu nedenle dikkatli bir şekilde planlamanız ve eldeki duruma adapte olmalısınız. Seçtiğiniz yol, deneyiminizi ve oyunun gezegenlerine ve kaynaklarına bakma şeklinizi derinden değiştirecektir.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce 7xx Serisi veya Eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce 9xx serisi veya daha yüksek DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
193
TELİF HAKKI İHLALİ