Snares of Ruin Full İndir Oyun indir

harabe full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Ruin'in tuzakları - Sen Dedektif Hank Anderson'ınız ve bir dizi olağandışı suçun çözülmesine yardımcı olmak için başka bir şehre transfer oldunuz. Varışta, bir .... ile karşılandınız.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Astronomic Games

Publisher: Yeni gerçeklik oyunları

sürüm tarihi: 17 Oca, 2018

tür: rpg

Sinopsis

Dedektif Hank Anderson'ınız ve bir dizi olağandışı suçun çözülmesine yardımcı olmak için başka bir şehre transfer oldunuz. Varışta, bir gory sahnesi ve insanları vahşi zombi benzeri kabuklara dönüştüren ölümcül bir hastalığın birkaç örneğinin bir vahiyiyle karşılanırsınız. Daha yakından incelendiğinde, tüm bunlar için daha fazlası var ve tuhaf olaylar durmuyor. Şimdi bu gizemi çözmek ve buna kimin ya da neyin neden olduğunu öğrenmek size kalmış.

Soruşturmanız sırasında, seçimler yapmak, müttefik bulmak ve yeteneklerinizi geliştirmek zorunda kalacaksınız, bunun için hikayenin nasıl şekillendiğini etkileyecektir. Boyunca büyüleyici kadın karakterlerle tanışacaksınız. Her birinin her biriyle ne tür bir ilişki kurduğunuz, ancak bayanlarla ilişkilerinizin soruşturmayı bir şekilde veya başka bir şekilde etkilediğini unutmayın.

Özellikler

Anahtar fetürleri: Seçimi ve sonucu olan bir dedektif hikayesi, günümüzde bir kentsel fantezi dünyasında belirlenir. Romantizme 6 kadın karakter, hepsi bir şekilde benzersiz, seksi bir vampirden sevimli bir elf için değişiyor! Bayanlarla çeşitli şekillerde romantik veya platonik ilişkiler kurun: Diyalog seçenekleri, SideQuests ve hatta onları tarihleri ​​çıkar. Atletizm, Charisma, Korunması veya Missleri ile mücadele etmenin yeni yollarını açmak için bu yetenekleri karıştırıp eşleştirmeyi seçin. Her bayanla olan duruşunuz olayların akışını, sizinle etkileşimlerini ve birbirlerinin yanı sıra son kaderlerini etkileyebilir.

Minimum: OS: Windowsr 7/8/8.1 / 10 (32bit / 64bit) Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
210
TELİF HAKKI İHLALİ