Sniper Rust VR Full İndir Oyun indir

Sniper pas VR full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sniper Rust VR - Ajansın en iyi sharpshooter'ı, küresel bir isyan karşı en iyi sharpshooter'ı çukur yapan sanal bir gerçeklik kampanyası.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Zatun Game Studio

Publisher: Zatun Game Studio

sürüm tarihi: 19 Haz, 2018

tür: eylem, vr

yama 1 tam sürüm için güncelleme - yakında geliyor

Sniper Rust VR, 18 bölüm, dünya sınırları arasında silahlı milisli ayaklanmaya karşı düzenlenen bir 18 bölüm, küre trotting sanal gerçeklik macerasıdır.

Ajansın en yetenekli kiralanan silahı olarak, oyuncuları birinci şahısda test etmek için sniping becerilerini test etmek için çağrılırlar, tek bir oyuncu kampanyası:

son teknoloji silah: avınızı öldürücü bir ateşli silahla bir bolluğa sahiptir, önceden kilidi açılmış ve sürükleyici bir VR deneyimi için detaylara dikkat çekilmiş.

Ölüm başa çıkan düşman birlikleri ve araç savaşçıları: çeşitli düşman sınıfları, her oynanabilir görevi bir meydan okuma yapmak; Gizli keskin nişancıların, hava / grup saldırılarını ve düşman hatlarının arkasındaki tuzaklara karşı dikkatli olun.

Foto-gerçekçi ortamlar: Maceranızı tamamlamak için çoklu, çeşitli amaçlarla olmasına rağmen, manzaraları ele geçirmenin zamanı gelmeyecek.

Orkestral İşitsel Geri Bildirim: Bir John Leonard Fransız Film müziği, dünyanın en iyi sharpshooter'ı bile memnun edin.

Minimum: OS: Windows 8.1 İşlemci: Intel Core I5-4460 CPU @ 3.20 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 960 4GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core i7-4720HQ 2.6GHz Bellek: 16 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1060 6GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
228
TELİF HAKKI İHLALİ