Soldiers of Heaven VR Full İndir Oyun indir

Cennetin askerleri VR full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Cennetin Askerleri VR - Sanal Kamerayla Silahlı Silahlı bir 3B dünyasında ortaya çıkarken, kendi 360 VR versiyonunu hikayenin 360 VR versiyonunu çekeceksiniz. Sanal gerçeklik kısa ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: FILTYME

Publisher: Coqui 3D, Gorilla Productions

sürüm tarihi: 29 Eylül 2016

tür: eylem, simülasyon, vr

Sen, Ashura Festivali sırasında Müslüman bir Armageddon'a başlamaya çalışan Irak'ta "Cennetin Askerleri" savaştıkları için küçük bir ABD Ordusu özel kuvvetleri ekibiyle seyahat eden gömülü bir gazeteci.

SOH ile bu savaş 300'den fazla ölümle sona erdi: erkekler, kadınlar ve çocuklar. Bu proje, kapsanan gerçek bir hikayeye dayanır ... ve şimdi gerçeği denemek ve bulma şansınız var.

sanal bir kamerayla silahlandırılmış, sürükleyici bir 3D dünyada ortaya çıktığı için kendi hikayenizi kendi sürümünüzü çekeceksiniz. Bu yapıda oyunda bir önizleme izleyebilirsiniz.

Bu sürükleyici gazetecilik deneyimi, canlı eylemi 3D animasyonla birleştirir. Unreal 4 oyun motoruyla inşa ediliyor.

Bu deneyimi benzersiz, faydalı veya yenilikçi olanı yapan nedir:

Sanal gerçeklik, film yapımcıları hikaye dünyalarına girme fırsatı sunar ve hayata geçirmeye çalıştıkları dünyanın 360 derecelik gerçek zamanlı perspektifini alıyorlar. Bu, Film Makinesi, VR'nin sunduğu ve sanal setlerinin etrafında dolaşırken yeni çekimler ve kamera açılarını arayacak olan varlığından yararlanabileceği için previzüksiyon ve üretim planlaması için idealdir. Kayıp olan şey, film yapımcının çekim yapmak için kullanabileceği sanal bir kamera.

Ayrıca VR'deki filmlerin animasyon filmi oluşturmanın yeni bir yolu olabileceğini de düşünüyoruz.

FILTYME, Kanada Film Merkezleri Medya Laboratuvarı "IdeaBoost" Programı tarafından desteklenmektedir.

Minimum: OS: Windows 7 SP1 veya daha yeni İşlemci: Intel Core i5 4590 veya AMD FX 8350 veya daha büyük Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 970 veya AMD Radeon R9 290 veya daha iyi. Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
140
TELİF HAKKI İHLALİ