Solo Full İndir Oyun indir

solo full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Solo, muhteşem ve gerçeküstü bir takımadada belirlenen içsel bir bilmemektedir. Düşünceli, rüya benzeri adaları keşfederek sevgi dolu ilişkilerinizi yansıtır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Takım Gotham

Publisher: Team Gotham

Çıkış tarihi: 26 Nis, 2018

tür: macera, bulmaca

SOLO, muhteşem ve gerçeküstü bir takımadada belirlenen içsel bir bilmemektedir. Düşünceli, rüya benzeri adaları keşfederek sevgi dolu ilişkilerinizi yansıtır.

Solo aşk hakkında bir oyundur. Yakıt olarak aşk hakkında, bizi yönlendiren kuvvet.

Evrensel bir hisdir, ancak her birimiz onu farklı bir şekilde deneyimliyor. Bireysel olarak, kültür, cinsiyet, cinsellik veya travmalar gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak farklı anlamlar vardır. Bu yüzden solo bu temayı, oyuncuların kendi deneyimlerini tanımalarını ve yansıtmasını sağlamak için bu temayı introsize bir şekilde keşfetecektir.

Dünyanın takımadalara ayrılmıştır ve her takımado küçük adalar tarafından oluşturulur. Her ada, eşsiz bir bulmacayı temsil eder. Sailor, uyku totemlerine girmeden önce çözmek zorunda kalacak ve sevgi ve ilişkiler hakkında bir soruyu cevaplamaları için onları uyandıracak.

Her biri farklı özelliklere ve davranışlara sahip kutuları kullanarak, denizciler her adada uyku totemlerine kendi yollarını geliştirebilirler.

Anahtar fetürleri: Kişisel ve içsel bir dallanma anlatısı ile hayatınızdaki aşkın yerini yansıtın. Çoğu bulmacalar için birden fazla çözüm sunan farklı özelliklerle blokları birleştirin. Yaşayan bir dünyayı düşünün ve keşfedin: Sakin melodilerinin ve sevimli yaratıklar için gitarı çalın.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® 7 İşlemci: Intel Core i3-2100 veya AMD eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 650 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Bir denetleyici bu oyunu oynamak için şiddetle tavsiye edilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
200
TELİF HAKKI İHLALİ