Soma Spirits: Rebalance Full İndir Oyun indir

Soma Spirits: Denizcilik full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Soma Spirits: Rebalans - Kılavuz Kalp ve Ruh, Soma'nın koruyucu ruhları, seçimlerinizin dünyanın kaderine karar verdiği renkli bir RPG macerasında bölünmüş bir bölge ile.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: torch60

Publisher: torch60

sürüm tarihi: 13 Nis, 2017

tür: rpg

"Soma, bir zamanlar büyük bir cetvelin afişi altında birleşmiş bir dünya, sonunda onların nefretleri tarafından kendi insanları tarafından parçalandığı ve birbirlerine güvensizlikten ayırın. Dünyanın kaderine karar verdiği iki büyük varlık ortaya çıktı. Harika bir kataclysm'de, bir soma ve içindeki her şey ikiye ayrıldı ve iki koruyucu ruh bu yeni alemleri izlerdi. "

Oyunu Hakkında

Soma Spirits, oyuncuların renkli bir karakter dökümüyle ağır ikilemlerle karşı karşıya kalacağı seçenek odaklı bir rol yapma oyunudur. Seçtiğiniz birçok oyundan farklı olarak, SOMA dünyasında yapacağınız kararlar çok siyah ve beyaz değildir ve karakterler nasıl devam etmek istediğinize bağlı olarak farklı değişiklikler yapacak.

Soma dünyası, birbirinin birbirine benzer ancak farklı sürümlerine ayrılan bir topraktır. Belirli yerlerde, sevinç dünyası ile keder dünyası arasında ileri geri seyahat edebilecek ve nasıl devam edeceğiniz konusunda farklı nüfus, canavarlar ve ipuçları bulmak mümkün olacaksınız. Yolculuğunuz boyunca buluştuğunuz insanlara yardım etmeye karar verdiğiniz nasıl, oyunun beş sonuçlarından ve ruhunun kendilerini bulacağını belirleyecektir.

Anahtar fetürleri: Kaydırma karakter rolleri ile dönüş temelli savaş: nerede olduğunuza bağlı olarak, kalp ve ruhun yetenekleri değişir! Esnek hikaye yolları: Hikayenin sonucunu değiştirmek için birden fazla fırsatınız olacak. Dinamik Müzik: İki dünya arasında geçerken, müzik yapacak! Tamamen orijinal ses ve görsel varlıklar. Beş farklı son. Üç farklı zorluk seviyesi; Boş zamanlarınızdaki hikayenin tadını çıkarın ya da kahraman modunda acımasız zorlukları alın!

Minimum: OS: Windows XP, 7, 8, 10 İşlemci: Intel Pentium 4 veya AMD Athlon XP Bellek: 512 MB RAM Depolama: 250 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
231
TELİF HAKKI İHLALİ