Sonic Lost World Full İndir Oyun indir

Sonic Kayıp Dünyayı Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Sonic Kayıp Dünyası - ölümcül altı dünyasını yok etmek için tehdit ettiğinde, Sonic'in yeni hamleleri ve amp; Power-UPS, onları çok geç olmadan yenmenin tek yoludur!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sonic Team

Publisher: SEGA

sürüm tarihi: 2 Kas, 2015

tür: macera, eylem, açık dünya, anime

Sonic'i yenmek ve dünyayı yönetmek için en son arsa, Dr. Eggman, ölümcül altı olarak bilinen tehditkar yaratıkların gücünü kullandı. Bununla birlikte, ölümcül altı yeni efendilerine karşı yükseldiğinde, Sonic, kemer nemesis egzanıyla birleşmeli ve bunları kafa kafaya çıkarmak için mistik kayıp altıgenleri keşfetmelidir. Sonic'in şaşırtıcı yeni hamleleri ve AMP'yi kullanın; İnanılmaz renk, çeşitli eşsiz arazileri hızlandıracak, içeride, dışarısı ve amp; her seviyede baş aşağı.

Yeni hamleler

Sonic, daha önce hiç olmadığı gibi hareket eder. Engellerin üzerinden tonoz, serbest koşu ve amp; Duvarlar ve amp boyunca; Sky, yıldırım hızındaki adalar arasında dalış. Ayrıca Spin Dash geri döndü!

Renk güçleri

New & amp; Geliştirilmiş renk güçleri. Sonic şimdi havada uçabilir, seviyeleri ve amp'ları yırtabilir; düşmanları patlat. O her zamankinden daha güçlü!

yeni dünya

çeşitli heyecan verici seviyeler boyunca hız. Büyük Zihin Bükme Kurslarını Keşfedin, Geniş Yeraltı Tünelleri ve AMP; Gökyüzündeki devasa yapılar, içeride, dışarıda ve amp; baş aşağı.

Anahtar fetürleri: 60 fps oyun HD Çözünürlük Desteği Tam PC Gamepad + Klavye Desteği Tam Buhar İşlevselliği

Minimum: OS: Microsoft Windows 7/8/10 İşlemci: Intel Pentium Çift Çekirdekli T4200 (2 × 2.0GHz) veya AMD Eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE 8800 (512MB) / ATI RADEON HD 2900 (512 MB) DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 8 GB Mevcut alan Ses kartı: Ses: 9.0C uyumlu. Ek Notlar: Bellek: 2GB RAM (XP) / 3GB RAM (Windows 7 / Vista)

Önerilen: OS: Microsoft Windows 7 İşlemci: Intel Core I5 ​​@ 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 @ 3.0 GHz Bellek: 3 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 460 (1GB) / ATI RADEON HD 5850 (1GB) DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 8 GB Mevcut alan Ses kartı: Ses: 9.0C uyumlu.
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

meganz

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

uptobox

part 4

google

part 1

google

part 2

google

part 3

google

part 4
187
TELİF HAKKI İHLALİ