Soul Valley Full İndir Oyun indir

Soul Valley full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Soul Valley, hayatta kalma, metin okuma, hazine avı, hikaye zengin, yürüyüş simülatörü oyunu.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: QuickSave

Publisher: QuickSave

sürüm tarihi: 25 Tem, 2019

tür: macera, survival, bulmaca

Soul Valley hayatta kalma, metin okuma, hazine avı, hikaye zengin, yürüyüş simülatörü oyunudur.

Karakteriniz, Abigail, annesi ölmeden önce bu yerin fotoğrafçısını verdikten sonra bu vadi geliyor. Parça ile bir parça bulmanı istiyor. Her parça ile bulmacaları çözer ve babanız hakkındaki gerçeği öğrenirsiniz.

Ana oyun hazine avına odaklanmıştır. Annen vadide kalan haritalardan parçaları bulmaya çalışıyorsun. Her harita sizi bir bulmacanın parçasına ve annenizden bir nota götürür.

Oyunun bir başka kısmı hayatta kalmaktır. Açlıktan açılmamaya ya da susuzluktan ölmeye çalışıyorsun. Ağaç parçalarını ateşlemek için yağmalasınız, suyunuzu kaynatırsınız, yemek için terk edilmiş tutarlar döküntünüz ya da yerel flora yiyin.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64-bit Windows 7 İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: AMD RADEON RX 480 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64-bit Windows 7 İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD, 2.5 GHz veya daha hızlı Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
138
TELİF HAKKI İHLALİ