Space Battle VR Full İndir Oyun indir

Uzay savaş vr full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Uzay Savaş VR, uzayda yer alan bir aksiyon atıcısıdır. VR kontrol cihazlarını size bir uzay gemisi pilotunun nasıl olacağını hissettirmek için desteklemektedir. Cosmos'u bu konuda gerçekten hissedebilirsiniz ....

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: raba oyunları

Publisher: raba oyunları

sürüm tarihi: 14 Aralık, 2018

tür: eylem, VR, SCI-Fi

Hiç uzaya gitmeyi hayal ettiniz mi? Bahse girerim, hepimiz aynı zamanda kendi gözlerimizle yer görmek istedik ve bu, SpaceBtaptlevr'ın hayata geçirmesinin nedeni budur. Uzayda nefes kesici grafiklerle hızlı tempolu bir aksiyon oyunudur ve hayalimizi gerçekleştirir.

VR Controllers desteği sayesinde, gerçek bir uzay gemisi pilotunun nasıl hissettirdiği konusunda gerçekten büyüleyici bir deneyim sunar. Şaşırtıcı hikaye ve büyüleyici karakterlerle bu harika evrene tamamen batırılmaya hazır olsan iyi edersin!

Çekici geliyor, değil mi? Bununla birlikte, gerçekte, gelecek çok parlak görünmüyor ... Ağrı, acı çekerek ve ölümle dolu büyük bir ölçeğin gerçek bir alan savaşına katılacaksınız. Gauntlet'i üstlenin ve insanların bir kez kaybolduğu barış ve mutluluğu yeniden kazanmalarına yardımcı olun. Mücadeleye bak!

Gerçek VR kontrolleri!

Space Battle VR, "fiziksel olarak" yaptığınız çok benzersiz bir kontrol sistemine sahiptir. Dokunmatik kontrol cihazlarını uçuş çubukları olarak kullanmak, tüm oyunu daha çok sürükleyici hale getirir. Sadece sürükleyici değil, eğlenceli değil. Ve alışmak sadece birkaç saniye sürer!

Savaşın kaosuna derin dalın ve savaşın! Maceranın içinden nasıl geçeceğin sana kalmış. Alanın nezaketini hissedin ve insanlığın özgürlüğü yeniden kazanmasına yardım edin!

Çok çeşitli mevcut uzay gemileri arasından seçim yapın ve bunlardan bile kilidini açın. Her uzay gemisinin kendi istatistiklerine sahiptir ve kendi yolunda eşsizdir! En sevdiğiniz sentry silahlarını ve füzeleri seçin. Düşmanları korkutmak için kendi savaş tarzını geliştir!

Keşfedin! Titizlikle tasarlanmış büyüleyici yerler arasında seyahat edin.

Tüm görevlerinizi, hatta en çok standart olmayanlar bile tamamlayın ve ne olursa olsun güvenebileceğiniz herkesi kanıtlayın!

Biz bir indie stüdyangıyız ki bu, fikrinizi duyduğumuz ve istediğiniz gibi oyunumuzu geliştirmek için mutluyuz! Bu oyunu tutku ile yaratıyoruz ve sizinle birlikte yapmak istiyoruz.

Minimum: OS: 32/64-bit Windows 7 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core I5-4590 / AMD FX 8350 Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 970, AMD RADEON R9 290 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 4 GB mevcut alan Ses kartı: standart Ek notlar: VR desteği gereklidir

Önerilen: OS: 32/64-bit Windows 7/8.1 / 10 İşlemci: Intel Core I5-4590 / AMD FX 8350 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1060, AMD RADEON RX 480 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB mevcut alan Ses kartı: standart Ek notlar: VR desteği gereklidir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
180
TELİF HAKKI İHLALİ