Space Grunts Full İndir (v1.7.3) Oyun indir

Space Grunts full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Uzay Grunts - 2476 yılı, Dünya'nın uzay-federasyonu galaksi boyunca ay bazları inşa ediyor. Bu ay bazlarından biri bir tehlike sinyali gönderiyor. Uzay homurdanıyor ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: OrangePixel

Publisher: OrangePixel

sürüm tarihi: 12 Oca 2016

tür: eylem, rpg, strateji, bilim-Fi, dönüş tabanlı

2476 yılı, Dünya'nın uzay-federasyonu galaksi boyunca ay bazları inşa ediyor. Bu ay bazlarından biri bir tehlike sinyali gönderiyor. Boşluk grunts, araştırmak için gönderilen bir aralıksız "sorun" çözücüler grubudur.

Bir ekibin dışında bir tane oynarsınız, uzay homurdanıyor ve göreviniz basittir: Ay tabanına girin ve neler olduğunu çöz. Uzaylılar, robotlar, güvenlik dronları ve temel sistemler arasında yolunuzla savaşmanız gerekir. Ay tabanının alt seviyelerini bulun ve sorunların çekirdeğine geçin.

Sarf malzemeleri - büyük bir sarf malzemesi koleksiyonu, ay tabanının her yerinde silah arttırıcılarından, yıkıcı oyuncaklar, zırh, patlayıcılar, sistem hacks ve daha fazlasına bulabilirsiniz. Ay tabanına daha derine ilerlemek için öğeleri akıllıca kullanın.

Silahlar - üç standart homurdanma silahıyla başlayarak, daha fazla yangın gücü ve menzili için onları geliştirebileceksiniz. Yolda, alternatif silahlar ve yakın dövüş silahlarını da bulacaksınız.

Sırlar - oyunu tamamlamanın çeşitli yolları, garip yerlere, yeraltı rotaları ve sizi ay tabanının diğer alanlarına götürecek gizemli eşyalara yol açan anomalileri tamamlamanın çeşitli yolları vardır. Bunların başında gizli oda ve bölgenin tümünün her yerinde, bu yüzden asla sıkıcı bir an var!

Sorunların çekirdeğini bulabilir misiniz?

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: OpenGL 2.1 destekli Intel HD3000 veya daha yüksek Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: açılan desteklenen ses kartı

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: OpenGL 2.1 destekli Intel HD3000 veya daha yüksek Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: açılan desteklenen ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
141
TELİF HAKKI İHLALİ