Space Haven Full İndir (v0.11.2.6) Oyun indir

Uzay Haven Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Uzay Haveni - yeni bir ev arayışı içinde yamalı bir arada sivil mürettebatınızla bir uzay yolculuğuna çıkın. Uzay gemileri kiremitle döşemek, optimum gaz koşulları oluşturun, yönetin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bugbyte Ltd.

Publisher: Bugbyte Ltd.

Çıkış Tarihi: Wishlist ve BAŞLATMAK İÇİN BAKMAYIN!

Tür: Simülasyon, strateji, RPG, Gündelik, Bilim Kurgu, Survival, Yönetim, Bina

Yeni bir ev arayışı içinde Pagtag Sivil Mürettebatınızla bir uzay yolculuğuna çıkın. Uzay gemileri döşemeleri kiremitle inşa edin, optimum gaz koşulları oluşturun, mürettebatlarının ihtiyaçlarını ve ruh hallerini yönetin, diğer uzay taşıma grupları ile karşılaşın ve bu uzay gemisi koloni sim kutusundaki evreni keşfedin.

Özelleştirme - kendi arzunuzun bir uzay gemisi veya istasyonu inşa etme özgürlüğü. Her bir gemi gövdesi, duvar, kapı ve tesise istediğiniz yere yerleştirin.

İşlevsel - Tüm tesisler bir amaca hizmet eder. Mürettebat üyeleri yataklarda uyuyacak, tuvaletler kullanacak, gürültülü bir oda tarafından rahatsız edilmeli ve bir arcade makinesi için sizi övün.

Fonksiyonel bir uzay gemisi kiremitle inşa edilebilir, size kendi arzunuzun bir uzay gemisini şekillendirme fırsatı verir. Simetrik ve düzenli olabilir veya asimetrik bir tuhaf görünümlü şey olabilir. Bilim kurgu edebiyatında gösterilen geleneksel bir uzay gemisi gibi görünmesi gerekmez, kendinize ait tasarlamakta özgürsünüz, seçim sizindir!

Anahtar fetürleri: Sahipsiz bir gemide aktif bir kriyo odası bularak yeni bir ekip üyesi kazanın. Düşmüş mürettebat üyesinin diğer mürettebat üyelerinin güle güle de olmasına izin vermesi için bir uzay mezarınız var. Bio kütlesi ile bitkileri büyütün ve tuvaletlerden geri dönüştürülmüş su. Çaresizlik yüksekse, eti düşmüş bir ekip üyesinden veya istilacıdan yiyin. Uzaylıların mürettebat üyelerinizi yakaladılar ve bunları COCOON'u, onları kendi başına bir duvara sokuyorlar. Onları kurtarır mı yoksa onları orada bırakacak mısın?

Minimum: OS: Windows 10/7 İşlemci: 1.8 GHz işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafik: 128MB 3D OpenGL 2.0 uyumlu video kartı Depolama: 250 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
320
TELİF HAKKI İHLALİ